Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire ciki az, hogy ha...

Mennyire ciki az, hogy ha valaki egyedül megy egy buliba?

Figyelt kérdés
Még mielőtt levéláradatot kapok. Közölném, hogy srác vagyok ráadásul kur*a ronda.

2017. dec. 21. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, miért lenne az?
2017. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

annó volt hogy egy haver sem ért rá, lementem egyedül, egyik legjobb buli volt


megismertem egy társaságot, akikkel ma napig jóba vagyok

2017. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tuti ku*a s*ar lehet..

Nincs egy haver , aki elmenne veled ? Már csak azért is mert veszélyes egyedül még férfiként is.

2017. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, de még haverom se.
2017. dec. 22. 01:02
 5/11 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ciki, bár lehet, hogy neked lesz kicsit kellemetlen. De mások (különösen bent) nem fogják tudni rólad, hogy egyedül jöttél. Nincs rád írva. Ez persze csak akkor működik, ha csatlakozol valakikhez, ha felveszed a ritmust. Például "felkérhetsz" egy lányt is táncolni, úgy már tényleg nem leszel egyedül :)

Sok sikert és jó szórakozást :)

2017. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felkérni táncolni egy csajt? :D

Ha beengednek már annak is örülök. Nekem bőven elég lenne, ha csak stírölhetném a csajokat.

2017. dec. 23. 14:01
 7/11 anonim válasza:
Hát akkor tényleg menj el :) Aztán meglátod, mi sül ki belőle :)
2017. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiúknak nem ciki. Régen, mikor még jártam bulizni, már már kiöregedtem belőle, de nincs is kedvem már hozzá, akkor mindig láttunk a barátnőimmel fiúkat oldalt, akik csak úgy álldogáltak, esetleg egy itallal a kezükben, figyelték a táncoló tömeget, ők valószínűleg egyedül érkeztek. Ez van, ha nincs, aki veled menjen, hát akkor nincs. Úgysem marad ez így örökre. Előbb-utóbb lesznek haverjaid, de addig sem érdemes kihagyni egy bulit, ha épp lenne kedved menni.

Én mondjuk nőként már nem mentem volna egyedül. Szerencsére voltak bulizós barátnőim. Mert egy lánynál kb. olyan, mintha árulná magát, mint egy ribi... Néha azért meg kell pihenni, leülni egy kicsit, vagy csak a bárpultnál megállni, akármi, és akkor látszik, ha egy lány egyedül van. Fiúnál is, de pasiknál nincs ebben semmi ciki.

2017. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Viktorka26 válasza:
Kérező te hányéves vagy amúgy??? Képzeld a barátnőm modell! Qva sexi csaj!!!!! Olyan hát hogy is mondjam... olyan párja van, mint maga az ördög! Kicsi alacsony kövér borzalmas az arca alaktalan es pénze sincs! Szóval nem épp a barinőm passzol hozzá! Még is tud valamit a pasi!!!! Èn nő léttemre ziher fix hogy soha meg se látnám..... szóval ha csak egy fél fokkal vagy szebb az ördögnél már nyert ügyef van nyugiiiiiii!!!!!!! Mindenki megtalálja a párját!
2017. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És ha rondább vagyok az ördögnél is?


A barátnőd nem lehet, hogy vak?

2017. dec. 25. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!