Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik nemmel töltöd szívesebb...

Melyik nemmel töltöd szívesebben az idődet?

Figyelt kérdés

Nem csak szabadidőre gondolok, hanem pl melyik nemmel dolgozol együtt szívesebben? Én konkrétan nőként jobban szeretek férfiakkal lenni. A nők (az én környezetemben) sajnos folyton piszkálódnak meg kibeszélik egymást. A férfiaknak jobb a humoruk is.

Tisztelet a kivételnek, azért van pár női ismerősöm, akik nem mindig a másikon köszörülik a nyelvüket, azokat nagyon megbecsülöm.

Ti kikkel bandáztok, kirándultok, töltitek az ünnepeket szívesebben? :)



#nemek #férfiak vs nők
2017. dec. 22. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és én is jobban érzem magam férfiak társaságában. Az összes lány osztálytársam szinte másról se tud beszélni, csak sminkcuccokról, ruhákról, vagy ha épp nem a szépségápolás a témájuk, akkor kibeszélik azokat, akik épp nincsenek ott..Amúgy nem mintha én olyan igénytelen lennék, én is próbálok divatosabban, az alakomnak megfelelően öltözködni, meg sminkelni is szoktam, de ezekről pár mondatnál többet nem igazán tudok beszélgetni :D És én azt gondolom, ha valakivel valami problémám van, megmondom a szemébe, vagy egyszerűen elkerülöm, sose értettem, mi értelme annak, ha valaki jópofizik a másikkal, de ahogy hallótávolságon kívülre kerül, már elhordja mindennek...

Valamint a hobbijaim is inkább fiúsabbak, szeretek pl. gépen játszani, míg a többi lány az osztályomban meg úgy az ismerőseim között szinte minden délután a plázában járja a boltokat és ruhákat próbálgatnak...Én személy szerint utálok ruhaboltokba járkálni, csak akkor megyek, ha már nagyon muszáj.

Ami még ezen kívül zavar más lányokban, hogy olyan...tapadósak vagy hogy mondjam. Szóval ha mondhatni jóba leszek egy lánnyal, már egyből elmeséli a legintimebb titkait is, pedig nagyon nem vagyok rá kíváncsi, hogy milyen farkas képeket küld nekik pl. egy fiú, akivel egy hete elkezdtek beszélgetni..Én sose osztok meg még a legjobb barátaimmal sem ilyen dolgokat és a fiú barátaim sem mondanak ilyeneket, nem számolnak be részletesen az egyéjszakás kalandjaikról, meg nem mutogatják meg pl. a képeket, amiket a kiszemeltjük küldött nekik és szerintem ez lenne a normális.

2017. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem nemtől függ, bár általában a férfiakkal jobban elvagyok


melóztam olyan ahol szinte csak kibírhatatlan, ostoba, kétszínű nők voltak, meg olyan helyen ahol a palik voltak elviselhetetlenek.

a jelenlegi melóhelyen rengeteg nő van, de velük szívesen dolgozok együtt, mert nem bekézelt majompofák, és a srácok is jófejek.

23f

2017. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legszívesebben egy kutyával dolgoznék együtt. Hogy miért? Mert csalódtam mindkét nemben. Az egyik fizikailag ba×gatja a másikat, a nők meg pszichikai terrort alkalmaznak.
2017. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nőkkel de csak azért mert férfiban hozzám hasonló értelmet még nem fedeztem fel, nők viszont mindig megtalálnak az értelmesek :D
2017. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!