Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A "Miért vagy olyan csendes?...

A "Miért vagy olyan csendes? " társaságban elhangzó kérdésre mit lehet/mit szoktál válaszolni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

-Ilyen kedvem van.

-Így döntöttem.

-Miért ne?!

-Van aki hangos helyettem is.

-Ilyen a természetem. Probléma?

-Csendesen is ki tudom fejezni magam. Aki nem hallja meg, az az ő hiányossága.

-Ordítozzak fejen állva?

2017. dec. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Én a visszakérdezés módszerét alkalmaznám:


Milyen választ vártok Tőlem?

2017. dec. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok annyira ellenszenves és befordult, mint az előző kettő.

Viccesen elütöm a dolgot, "mit mondjak", "nem tudlak túlkiabálni" és hasonlók

2017. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekel amiről beszéltek.
2017. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ezt a kérdést még konkrétan sosem tették fel, pedig lett volna rá okuk. Én megmondanám az igazat, hogy kissé szorongok, feszélyezve érzem magam emberek között és gyakran semmi értelmes mondanivaló nem jut eszembe. Akinek meg ez a válasz nem tetszik, azzal jobb nem is foglalkozni.
2017. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, keveset beszélek, de annál többet gondolok.
2017. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Én nem mondok rá semmit, csak mosolygok és lesz@rom. Egész életemben ezt kérdezgeti tőlem mindenki, de biztos, hogy nem fogok magyarázkodni senkinek sem, hogy én ilyen vagyok és kész. Eleve a kérdes is hülyeség és nem értem, hogy mi értelme van... max. akkor, ha valaki egyébként nagyszájú, dumagép és valamiért éppen feltűnően szótlan. Bár szerintem ekkor is furcsa, nem feltétlenül azért csendes, mert baj van, hanem lehet, hogy csak fáradt vagy nincs hangulata a beszélgetéshez. Szóval szerintem ez általában inkább ilyen cseszegetés, hogy szólalj már meg, mondj már valamit....nem szoktam vele foglalkozni.
2017. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Én is kerülöm a felesleges csacsogást. Meg hangulatfüggő is nálam, de 10-ből egy alkalom van, amikor van kedvem hülyéskedni, felesleges dolgokról beszélgetni.


Néhány ember van akivel, el tudok beszélgetni normálisan, mert nem untat.


Legszívesebben megmondanám néha kerekperec, hogy azért, mert k.rvára nem érdekel a téma.

2017. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Ehelyett én is csak mosolygok, vagy felhúzom a vállam.


Akivel jobb viszonyban vagyok megmondom, ha nem igazán érdekel a téma.

2017. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Amikor időm és körülményeim engedik, eljárok angol - és egyéb más - anyanyelvűek társaságába egy kulturális központ teaházába.


Főként azért, hogy hallgassam az angol anyanyelvűek beszédkiejtését. Élvezettel konstatálom, hogy milyen jókedvű és bőbeszédű a társaság - bár egy idő már fáj a fejem és a fülem az erős zajtól.


Amikor idáig eljutok igyekszem udvariasan és diszkréten távozni a köreikből. Nem ígérem biztosra, hogy legközelebb is elmegyek - de tervezni szoktam, mert általában felüdülök mások jókedvétől én is... :)

2017. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!