Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyíregyházán hol lehet ismerke...

Nyíregyházán hol lehet ismerkedni? (16/L)

Figyelt kérdés

Jó, most itt nem a lerészegedő, péntek esti bulizasokra gondolok, ahol azt várjuk ki eski össze előbb, hanem ahol értelmes fiatalokkal tudnék találkozni.

Már megfordult az is a fejemben, hogy elmegyek a könyvtárba, hátha összefutok valakivel. Ennyire rossz lenne a helyzet, hogy minden tini csak a kocsmákban talál barátot/ szerelmet??



2017. dec. 26. 01:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem böngészd rendszeresen (napi szinten) az önkormányzat honlapját.


Általában itt hirdetik meg a helyi közösségi tennivalókat, kisebb-nagyobb feladatokat, pályázati lehetőségeket - minden korosztály számára.


A kulturális eseményeket is itt szokták megjeleníteni. Ha esetleg önkéntes tevékenységekre gondolsz (pl. kisgyermekre vigyázni), érdemes bölcsődékben, óvodákban megkeresni a gondozónőket/dadákat.


Ui: a könyvtár pl. kifejezetten jó ötlet! Esetleg megkérdezni a helyi művelődési házban, hogy fiatalok részére pályaválasztási tanácsadót alkalmaznak-e?


HAJRÁ! NAGYON JÓ IRÁNYBA TARTASZ! DRUKKOLOK NEKED!

2017. dec. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szerintem is egyrészt olyan hobbiközösségekben kell menni, ami téged is érdekel, mert ott vannak eleve közös témák, bár ez lehet túl eröltetett.


a bulizás és a könyvtár sem merül ki abban a két végletben, hogy az egyiknél józan vagy, a másinál meg a sárga földig iszod magad, sőt talán egyébként egy buliban jobban is lehet ismerkedni, hisz ha kidől az a réteg, aki inni megy, akkor tudsz találni olyan társaságot is, ami inkább csak azért ment, hogy jól érezze magát, együtt legyenek. mondjuk azért az tény, hogy legalább 1 emberrel érdemes menni, mert magányosan a többség nyilván nem fog ilyen helyekre elmenni.

2017. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

Én nem nyíregyházai vagyok, de a közelben élek, én is ugyanilyen problémával küszködök, szóval ha gondolod (szigorúan barátilag :D) ismerkedhetnénk, aztán ha jól kijövünk elmehetnénk saját társaságot csinálni. ^-^

Fura gondolat egy idegentől a neten? Eléggé, de egy próbát megérhet, nem? :D

18/F

2017. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: a "nyíregyházai" jó lesz az nyíregyházinak is!
2017. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is nyíregyi vagyok. Sokat jártam a megyei könyvtárba a szakdolgozatom írása miatt, de ott nem tudnék ismerkedni. A többség ült a számítógépnél vagy böngészte a könyveket. Igaz én idősebb vagyok de mikor oda jártam főiskolára, ott tudtam ismerkedni. Középiskolás koromban ugyanez volt a helyzet mint veled. Nem volt olyan hely ahol barátokat tudtam volna szerezni. Kocsmába sosem jártam. A barátaim nagy része a főiskoláról, diákmunkáról van, a páromat meg egy netes játékoldalon ismertem meg. Szintén Szabolcs megyei de nem nyíregyi.

Mozdulj ki otthonról sokat, engem volt hogy buszmegállóban szólított le egy fiú. Sosem tudni hol talál rád az igazi...

23N

2017. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én Nyíregyháza környékén élek, nekem is ugyanez a problémám, nem tudok kijönni a korosztályommal mert nem érdekelnek azok a dolgok amik őket érdeklik. Ha van kedved, beszélgethetnénk :)
2017. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Szia én is Nyíregyházi vagyok, és nem, nem csak kocsmában vannak a tinik, én kifejezetten kocsmába nem járok és nem is ismerkedem ott, mert undorító helyek és hiába mondják hogy az alkoholtól őszinték leszünk, nagyon sok lány nem az, persze tisztelet a kivételnek, mert vannak ismerőseim, akiket kocsmában ismertem meg, de mindegy is ez, ha van kedved rám írhatsz!

16/F

2017. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bocsi 4-es, gondolkoztam rajta, hogy hogy kellene írni, de a szobában lévő embereket megkérdezve egyhangúlag ezt a választ kaptam, szóval ezt írtam. :)

Tudnál nyelvtani szabályt írni erre? Nem kétségbevonom a helyességét, csak szeretek tanulni.

3-as voltam.

2017. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#1


Köszi a segítséget! Talán amik eszembe jutottak, azok a sporthoz, sport eseményekhez kötődnek. De főleg így télen, nem hiszem, hogy szerveznek bármilyen feladatot, vagy kozosségi munkát, majd tavasszal megjön ennek a szezonja.

Azt is köszönöm, hogy drukkolsz.

2017. dec. 29. 03:04
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak az első írt tanácsot. Erre te a többieket figyelembe sem veszed, csak neki köszönöd meg. Tudod ha ekkora bunkó vagy,nem véletlen hogy nincs pasid. De ha nem változtatsz, nem is lesz. Először illemet kéne tanulni, nem dugni akarni...
2017. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!