Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csúnya dolog ferdíteni a...

Csúnya dolog ferdíteni a szilveszterrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tavaly az utolsó percben sikerült elrángatniuk nagybátyám lányáéknak, pedig a kisujjam nem vágyott.

Tele tanult huszonévesekkel, akik eléggé távol állnak a családunktól, nem mintha nekünk sem lenne meg mindenünk, de itt az ingatlan, autók értékéről van szó, amik messze menően drágábbak...


Szóval csak a tanulmányaik miatt barátnők ha lehet ezt mondani. Azt hittem hogy majd 1-2 óra után haverkodunk, mert azért kicsivel több mint 20 ember nehogy ne tudjon már alkotni valamit.

Ehhez képest a megérkezéstől számítva, az este hátralévő része a tanulásról, jegyekről szólt, mint egy sznob osztálytalálkozó... Egymással elvoltak, én direkt úgy időzítettem hogy éjfélig bírjak talpon maradni legalább tesómék miatt, aztán elmentem aludni.


Most idén is erőszakoskodik velem tesóm unokahúga hogy megyek és kész, viszont én már tavaly is azt hittem hogy legalább abból a jó pár csajból aki egyedül van, valakivel sikerülne flörtölni, de így az egész csak nyűg volt.

Egy karót nyelt anyuci kis lánya felé hogy közeledjen az ember ha én sem tudom kezelni a helyzetet, én arra számítottam hogy eszünk iszunk és utána kialakul a másikkal egy beszélgetés, a többi meg jön magától.


Mivel tudom hogy kik mennek ismét, így nem vagyok hajlandó megint eljátszani ezt, akkor nagyon le törve jöttem haza.

25F


2017. dec. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj. Nem mész, és kész.
2017. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ferdíteni, egyszerűen csak mondd meg, hogy köszönöd szépen a meghívást, de ez nem a társaságod, nem ismered őket és tudod, hogy nem éreznéd jól magad velük, ezért nincs kedved menni. Kész, ennyi.

Ha a nagybátyád lánya/tesód unokahúga is olyan tanult, akkor bizonyára meg fogja érteni és nem hisztizik.

Én több bulit is vissza fogok utasítani, de nem ferdítek. Egyszerűen fasság ez a mánia, hogy ha szilveszter van akkor okvetlen és feltétlenül májzsugorodásig kell inni magunkat és ócska házibulikat tartani, ahova elhívunk minden ismerőst, meg minden ismerős ismerősét meg azoknak az unokatesóit meg a nagymamáit.

Nem kell vadidegen emberekkel, vagy olyanokkal jópofizni, akiket kicsit se kedvelsz, csak mert 'szilveszteri' buli lesz.

2017. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, maradj otthon s ott idd le magad.


A jó hangulathoz nem csak emberek kellenek, ahhoz tenni is kell személyiségükből is.Ha te képtelen vagy erre témákkal előállni, akkor valóban nincs helyed ott.


Mondd csak meg, hogy suli-kockákkal szenvedés ezen idő neked...

2017. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A többiek leírták. Nem kell ezt túl buzogni. Miért kéne ferdíteni, amikor az igazság hangzik egyszerűen a legjobb "kifogásnak". :)
2017. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elmondod hogy ilyen emberek között nem érzed jól magad és ennyi. Pisztolyt nem fognak a fejedhez tartani. 25 éves létedre meg tanulj meg kiállni magadért.
2017. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!