Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ha 20 éves létemre...

Ciki ha 20 éves létemre családi körben szilveszterezek? Barátokkal kéne. De nincsenek barátaim, senkit sem érdeklek.

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Cikinek ciki... de, ha zavar, hogy nincsenek barátaid, akkor szerezzél vagy, szerezz barátnőt/barátot. És akkor jövő ilyenkor kettesben szilvesztereztek.
2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi! Ugyanez a helyzet nálam is. Én nem találom cikinek, nem is érdekel. Addig, ameddig nem találok normális barátokra, akik felől nem csak én érdeklődök, hanem ez fordítva is igaz, addig tényleg nem fog érdekelni, mondjon bárki bármit.
2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért lenne ciki?
2017. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt lenne ciki?Hiszen barátaid nincsenek ,szüleidnek meg nem lesz ciki a dolog, más meg úgyis leszarja mi van veled. Szóval nincs ember aki azon agyalna hogy ciki vagy, vagy sem :D
2017. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Enis töltöttem otthon szilvesztert 20-as eveimben, voltam bulizni is. Voltam házibuli van is es barátnő családjával is, ciki? Miért lenne az?
2017. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

“ de, ha zavar, hogy nincsenek barátaid, akkor szerezzél vagy, szerezz barátnőt/barátot.”


Szereznék én,de hogyan?Aki eddig volt “barátom” az összes csak kihasznált,hátbaszúrt.Az egyetlen aki megmaradt és tényleg normális,az meg olyan aszociális,hogy semmi programot nem lehet vele csinálni,otthon akar ülni egész nap.

2017. dec. 31. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátaim és mégis mindenki otthon a családjával ünnepel. Nem tudom miért lenne ez ciki. Első helyen a családod áll és csak utána jönnek a barátok és a haverok. Szerintem ezzel semmi probléma sincs. Persze ahol nincs meg a jó kapcsolat a családdal ott inkább elmennek haverokkal bulizni.
2017. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen anyukámmal, apukámmal és a kutyával töltöm az estét, tök jó filmek mennek, abszolult nem érzem gáznak a helyzetet. Sokkal rosszab amikor valaki erölteti a szilvesztert és csakazértis elmegy egy harmatgyenge buliba lerészegedni. Legalábbis nekem rosszabb lenne.
2017. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az egész kamaszkoromat a Nagymamámmal töltöttem, és mindig családi körben Szilvesztereztem. Próbáltam én barátkozni,de állandóan csak kiközösítettek meg visszautasítottak! És egy idő után már úgy voltam vele, hogy én már nem könyörgök senkinek! Nekem amúgy mindig a családtagjaim voltak egyben a barátaim is! :-)
2018. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!