Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az ismeretlenekkel...

Miért van az ismeretlenekkel beszélgetős oldalakon sokkal több férfi? Ráadásul sokkal több fiatalkorú.

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindig is szerettem teljesen idegen emberekkel beszélgetni, 2 éve omegléztem még egy ideig de nem emlékeztem úgy, hogy lehetetlen mással beszélgetni mint átlagosan 14-16 éves kissrácokkal. Nem úgy volt, hogy a nők a beszédesebbek? :D Egy hét óta járok fel még talkwithstrangers-re, de nagyon ritka, hogy valakit értelmest tudjak kikapni és az, hogy esetleg meg az ellenkező nemből legyen már fel se merül. Pluszban az is zavar, hogy a 90%-uk indiai, és ismeretlen európaiakkal/amerikaiakkal meg nem is tudok sehol beszélgetni. :(

Esetleg valami ötlet? Köszi előre is.



2018. jan. 3. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége csajozni jár az ilyen oldalakra.
2018. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az olyan oldalakra járnak fel matyizni, kiélni a beteges perverz vágyaikat. Ne aggódj, az a maradék 10% nő is majdnem kivétel nélkül "férfi"..
2018. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a nők nem tudnak képeket küldözgetni a farkukról.
2018. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És tudtok esetleg olyan oldalt, ahol akár anonimitás nélkül is tudok beszélgetni ismeretlen, akár (inkább főleg) külföldi emberekkel? Facebookon ritkán közös csoportos emberekre szoktam ráírni, ha érdekel egy-egy téma és sokat tudnak róla, de ennyi. Valami tipp?
2018. jan. 3. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Penpal oldalak.
2018. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!