Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valaki még rajtam kívül...

Van valaki még rajtam kívül aki szeret társas magányban lenni? Vajon miért lehet ez?

Figyelt kérdés
nem családi életre gondolok hanem társasági életre. vannak barátaim meg sok emberrel vagyok jó kapcsolatban de jobban szeretem mikor egyedül lehetek közben még is körülvesznek az emberek erre példa mondjuk ha elmegyek vásárolni pl a plázába imádok egyedül menni de mindig társassággal kell menjek mert másképp hülyének néznek vagy antiszociálisnak vagy a suliban vagy bárhol muszáj másokkal legyek állandóan mert ha picit egyedül vagyok vagy elkülönűlök egyből beskatulyáznak...
2018. jan. 6. 04:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Azert vagyik az ember a tarsasagra, hogy feledtesse maganya valosagat. Teljesen mindegy tehat hogy magyarazod...
2018. jan. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

"de mindig társassággal kell menjek mert másképp hülyének néznek vagy antiszociálisnak vagy a suliban vagy bárhol muszáj másokkal legyek állandóan"


Beléd semmi önállóság nem szorult?

Egyedül járok mindenhova: plázába, moziba, koncertre, ha úgy tartja kedvem akkor a munkahelyemen is félreülök és elvagyok a saját dolgommal.

Nem élek birka módjára, önálló vagyok, nem érdekel mások véleménye.

Te mások után mész, és ez szánalmas. Nincs önálló személyiséged.

2018. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt a 45%-os egyest vki diagnosztizálná?


eddig három válaszát láttam de hát nem lennék vérnyomásmérő a karján :)

2018. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
*asszociális. Vicces, amikor a tinik ilyen jelzőkkek illetnek másokat, közben nem is tudják a szó pontos jelentését.
2018. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én családom meg barátaim sajnos olyanok hogy ha egyedül megyek akkor értetlenkednek hogy mi bajom van tán depressziós vagyok ezért megyek inkább társaságban mert az embernek nem mindig van kedve “EGYÉNISÉGNEK” lenni bár ezt nem tom honnan szülted mert attol hogy nincs kedvem mindig halgatni a hülyeséget és inkább társasággal megyek ez szerintem nem az önállóság és egyéniség hiánya .... ja a másik hogy antiszociálist irtam aminek teljesen tisztában vagyok a jelentésével te meg tanulj meg szöveget értelmezni meg olvasni ha nem tudsz nyilván lekicsinylő primitív válaszokat kaptam buta emberektől akik nem képeseg átérezni másnak a gondjait ami nem baj csak akkor ne próbáljatok választ irni ha nem tudtok mert csak magatokat szégyenítitek...továbbra is várom az értelmes emberek válaszait amik a csak is a kérdésre vonatkoznak 😘
2018. jan. 6. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és jó lenne érthetően fogalmazott válaszokat kapni mert eggyik válaszoló értelmetlenebbül ir mint a másik
2018. jan. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!