Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet annak az oka ha...

Mi lehet annak az oka ha nincs kedvem semmihez, senkihez?

Figyelt kérdés
Nagyon befàssultam és nincs kedvem semmihez? Mi lehet az oka? Az önbecsülésem gyenge pedig lenne esélyem a nôknél is csak nincs önbizalmam és nem megnyerô a dumàm sem. Nincsenek tartos barátaim sem màr, mert nincs kedvem egyszerûen kimozdulni a lakásból. Pedig egy pár évvel ezelôtt pont az ellenkezôlye voltam. Mit tehetnék, hogy jobb kedvem legyen és boldogabbnak érezhetném magam?
2018. jan. 7. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hát így, hogy ki se mész a lakásból nem tudsz tenni semmit amitől változna a dolog.
2018. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj heti pár órát önkéntesnek egy állatmenhelyre.
2018. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kiégés (Burnout) lehet. Nemrég akadt a kezembe a könyvtárban egy erről szóló könyv, Petróczi Erzsébet: Kiégés - Elkerülhetetlen? címmel. A tartalomjegyzéke meg is van:

[link]

[link]

Elég sok embernek ismerős lehet ez a kiégés jelensége. Az említett könyv is jól el van szaggatva, amiből szintén arra lehet következtetni hogy jó sok embert érdekelhet a kiégés és az abból való kiút.

Úgy is lehet mondani hogy ma Magyarországon nem nehéz kiégni. Én is átéltem a fősuli után. Amikor rádöbbentem hogy a diploma amibe sok energiát fektettem, nem igazán hozza meg a sikert amit elvártam. De találtam más utakat a sikerhez, sőt jobban is jártam mert szabadon, üzletemberként azért jobb az élet. Vagyis igaz a mondás amiben nem nagyon hittem, ami így szól: Ha valamit nem kapsz meg, az azért van mert valami jobb vár rád.

2018. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!