Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedhetnék be?

Hogyan illeszkedhetnék be?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit furcsa kérdés, feltéve hogy nyolcadikos vagyok, tehát már nyolc éve ismerem az osztályom.Viszont az utóbbi időben eléggé megváltozott az osztályom.

Tehát!Régebben viszonylag jól kijöttem mindenkivel, viszont az utóbbi időben elkezdtek sokan az osztályomban cigizni és alkoholt fogyasztani, nagy mértékben (igen, sajnos már ilyen korban elkezdték).Na és nálunk ezek a menők.Akik cigiznek, alkoholt fogyasztanak minden mértékben, rosszak a jegyeik, idióták, hangosak (nem áll be a szájuk 1 percre se) és kondiznak, mintha az izom lenne a életük.Viszont én ennek az ellenkezője vagyok.Jól tanulok, utálom a cigit, az alkoholt mellett is akkor vagyok, ha mértékkel fogyasztják, csöndesebb és visszahúzódóbb.Tudom, ne barátkozzak az ilyen emberekkel, de egyszerűen halálra idegesít, hogy barátaim kb. nincsenek is, mert mindenki az ilyeneket tiszteli nálunk.

Az lenne a kérdés lényege, hogy egy ilyen közösségbe hogy illeszkedhetnék be?Kis lépésekkel kellene kezdenem, de nem a cigi és az alkohol mellett akarok kikötni, csak barátokat, és nyitottabb akarok lenni.Tudnátok tippet adni, hogy hogy kezdhetném el a beilleszkedést?Igaz, még csak fél év, és ballagunk, nem találkozunk többet, de nem akarok barátok nélkül lenni erre a fél évre.


Kérlek, csak normális válaszokat, és előre is köszönöm :D



2018. jan. 10. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Próbálj először egy emberrel jóban lenni (de nagyon figyelj rá, hogy ne állandóan z őa nyakán lógj), utána szépen lassan több emberrel. Ne félj megszólalni, és állj ki magadért.
2018. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress közös pontokat, gondolom nem csak a pia, cigi, gyúrás szentháromságról megy a szöveg egész nap.(vagy ha már feltétlenül innen kell választani akkor abba nem halsz bele ha lemész egy terembe és edzel egy kicsit)

Esetleg keress olyan embereket akikhez jobban hasonlítasz. Mi értelme olyan emberek elvárásainak megfelelni akiket lenézel?

2018. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!