Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált személyiségű...

Introvertált személyiségű emberként bírnám az egyetemi életet és a kollégiumot?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott vagyok.Nem járok bulizni,nem iszom,nem dohányzom.Nem szeretem a nagyobb társaságot.Egyetemen meg szinte minden nap bulik vannak.Én az időt és a pénzt is sajnálom a bulizásra.Meg időm se nagyon lenne ilyenekre.Meg nincs is rá szükségem.Nem tudok ilyen helyeken jól érezni magam,képtelen vagyok arra,hogy ellazuljak.Egyszerűen nincs meg bennem a buli hangulat.

2018. jan. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező bulizni..Ha téged az a tény zavar hogy mások így érzik jól magukat akkor nem fogod bírni, ahogy az életedet se. Ne másokkal foglalkozz, azt csináld amit szeretnél. Sok embert ismerek aki egyetem mellett csak tanult meg dolgozott és nem a bulizás volt a lényeg. Többre is vitték mint akik végig tróger módon bukdácsoltak
2018. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozok másokkal,de ha bekerülök egy ilyen egyetemi közösségbe,ott szinte már elvárás a bulizás.Főleg,ha kollégiumba kerülnék,ahol meg folyton rendezik a bulikat.
2018. jan. 13. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a gond, emiatt ne beszéld le magad az egyetemről. Végülis tanulni mész, nem bulizni. Ha nem mész egyetemre, akkor is introvertált maradsz, ráadásul még diplomád sem lesz... :)
2018. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 health visitor ***** válasza:
100%
Elvárás a bulizás? XD te hol élsz? Ez nem egy amerikai film, amikben a folyosón vetkőznek a csajok, és rádtörik az ajtót, hogy bulizz. Én 3 éve járok egyetemre, de még egy buliban sem voltam.
2018. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

egyetemen nincsen "szinte minden nap" buli. akinek van, az általában nem végzi el időben, vagy egyáltalán. ha esetleg koliban olyan szobatársat kapnál, aki hajnali 3kor b@ssza be az ajtót mert addig tartott a buli (nekem volt ilyenhez szerencsém), akkor kérvényezed hogy rakjanak másik szobába.

én pl egy darab egyetemi buliban nem voltam a 6 év alatt, és a legkevésbé se zavar, soha nem cikiztek ezért, semmi hátrányom nem származott belőle. helyette inkább kocsmába jártam a barátaimmal sörözni és beszélgetni. ha bulizni akartunk, házibulit rendeztünk egyikőnknél. nekem ez sokkal értékesebb, mint bármelyik egyetemi buli

2018. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem nem olyan, mint az amcsi filmekben :D Nem fognak lecummantani a nem létező pompomlányok, ha te vagy a legnagyobb tapló paraszt, és ha mindenre ötöst kapsz, akkor ahelyett, hogy megvernének és benyomnák a fejed a vécébe, imádni fognak és jegyzetet kunyerálni.

A lakórészlegen (ahol a szobák vannak) 11-7 között csendrendelet van, de ha délután háromkor a saját szobádban üvöltve veszekedtek a szobatársaddal, akkor is rádveri az ajtót valamelyik szomszéd, hogy duguljatok el. A legtöbb embernek nincs pénze minden nap piálni, ideje sincs rá mert tanulni kell, és ereje sincs rá, mert dolgozik suli mellett.

A legnagyobb problémát a szobatárs jelenléte (még ha csöndes is, iszonyú idegesítő, hogy valaki mindig ott van) és a nemlétező higiénia zárja holtversenyben.

2018. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért ne menj egyetemre, mert zárkózott vagy. Egyetemre elsősorban azért megyünk, hogy tanuljuk azt, ami érdekel. Nem kötelező részt venni egyetlen buliban sem. Barátokat másképp is lehet szerezni.
2018. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan tudsz viselkedni az emberekkel bírni fogod. Ahova én jártam egyetemi szak a többség zárkózott, furán viselkedő ember volt.
2018. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egy ágyas szobák is. Olyanoknak mint te kiváló szerintem, nincs buli, nincsenek hajnalban beeső részeg szobatársak, stb. Viszont tudsz tanulni mert senki nem fog zavarni.
2018. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!