Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok? Kényelmetlen szituáció?

Lányok? Kényelmetlen szituáció?

Figyelt kérdés
Nyilvános villantás? Mi volt a legkínosabb ilyen szituáció életed során?

2018. jan. 14. 19:55
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Felhúzta a táskám a szoknyámat, szóltak, leszedtem, nem éreztem rosszul magam miatta. Engem nem hat meg az ilyen.
2018. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a tinikor legeslegelején egy tavasszal, amikor jött a jó idő, felvettem térdnadrágot. Addig nem zavart, hogy vannak szőrszálak a lábamon (na jó, szőrös a lábam), de akkor beléptem egy épületbe, ahol a nekem régóta tetsző srác végigmért... éreztem a tekintetét kb. minden szőrszálon. :D Nem mondom, hogy életem legkínosabb szituációja, de az biztos, hogy a szőrtelenítés útján ez indított el.
2018. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Álltam a zebránál, fújt nagyon a szél és felfújta teljesen a szoknyám a szél nekem pedig tele volt a kezem és nem tudtam tenni ellene.
2018. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hízok, akkor általában fenékre. Felszedtem egy pár kilót, nagyobb lett a fenekem és a combom is, de azért belepréseltem magam a kedvenc farmeromba, és mikor munkahelyen lehajoltam szétreccsent a fenekemen.
2018. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Az mondjuk azért már durva.
2018. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ballagasomon amikor mondtuk a szovegeket felkapta a szel a szoknyam es nemmigazan lehetett lefogni:D
2018. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igaz nem velem, hanem egyik exemmel történt, hogy nyaraltunk elég nomád körülmények között egy telken és a bokrok között leguggolt hogy kicsit kimossa a lába közit, majd mikor végzett vette észre a szomszéd krapek premier plánban végig nézte :D
2018. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem még tavaly nyáron történt, hogy vártam egyik ismerősömet a buszállomáson (ami épp tele volt) és egyszer csak felkapta a szél a szoknyám ami beleakadt a mellettem lévő padba és persze olyan zavarban voltam, hogy nem tudtam kiakasztani és egyszer az egyik buszsofőr lépett oda és egy mozdulattal kiakasztotta a szoknyámat.. ezután az attrakcióm után persze az volt az első h elmenjek a buszmegállóból és felhívtam a barátnőm, hogy jöjjön máshová :D
2018. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!