Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi elkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Nem egyszer tortent, hogy elkezdtem beszelgetni emberekkel akik ramirtak itt gyakori kerdeseken :D Akinek valaszoltam, mindig remenykedtem, hogy majd jofej emberek lesznek, de kb par uzenet utan kiderul a legtobbrol , h remenytelen, nalam joval idosebb (en 17 vagyok) csavok. Ez annyira felelmetes, nem? Kicsit kiabrandito ez a egesz, nem? Igazabol tudom, hogy ezzel nincs mit kezdeni, de megis frusztral es szomoruva tesz.

2018. jan. 15. 22:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%

Félelmetes, igen. Rengeteg keserű ember van, nézz szét az utcán legközelebb; tele van búvalbélelt járókelőkkel, lefelé görbül a szájuk, mogorvák. Sokszor, ha mosolyogsz, még hülyének is néznek, hogy miért jó a kedved.

Az emberek frusztráltak, ráadásul szerintem az interneten élik ki magukat, sokszor arc és név nélkül. Ahogyan itt is. Nagy baj van a fejekben én úgy látom :(

2018. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a keserű, és én hozzátenném, hogy emellett sokszor szűk látókörű ember. Sokan tudnának segíteni magukon, ha nyitottabbá válnának, kilépnének egy kicsit a komfortzónájukból, de valamiért kényelmesebb nekik a langyos xar. 33 éves vagyok, nem fogok megváltót játszani, ott a saját életem, meg a családom, barátaim. Segíteni csak azon lehet, aki maga is tesz a javulásért.
2018. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Idősebb (8÷10 év múlva) belőled is dőlni fog az elkeseredettség, ha csak épp-hogy megélsz és még mindig a MamaHotel lakója leszel.
2018. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Valoban az utcan is sok a szomoru ember. Engem az sokkol le, hogy rengetegen egyedul maradnak, es akar 30-40 evesen itt irkalnak tizeneves lanyoknak. Egyetertek a konfortzonas dologgal is! Rettenet idegesito, amikor ugymond javaslatot teszek valakinek, hogy mitol lenne neki jobb, es sz*rik a fejemre, kifogasokat keres (ez most akar a barataim kozul par, akar az itteni szerencsetlenek akik megtalalnak engem). Nekem ezekkel nem kene foglalkoznom, de megis annyira demotivalo, lehoz az eletrol amikor a barataim jonnek panaszkodni, aztan a tanacsom nem kell nekik.
2018. jan. 15. 22:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom a jo kivansagaid! Remelem, egyszer szebb eleted lesz annal, hogy itt kommentelgess ostoba dolgokat :) tenyleg nem ertem az ilyet se :D
2018. jan. 15. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Miért bajod, ha egy 30-40-es férfi tizenéves lányoknak ír? Miért kell csak a hátsó szándékot belemagyarázni a dolgokba? De még ha szerelmet/szexet is akar, az miért fáj neked? Joga van a boldogsághoz, ezt pedig nem korban mérik.
2018. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A félreértések elkerülése végett, 22 éves vagyok.
2018. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
(Gondolom, a 14 feletti tizenévesekre gondoltál.)
2018. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Most mit csináljunk, költözzünk le a csatornába és netezés helyett osztogassunk lufikat a helyi gyerekeknek?

Valahol az elkeseredetteknek is gyülekeznie kell...:D

2018. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Csak, a legtobb tizeneves lany aki ilyenbe belemegy, azt se tudja mit csinal. Ugyis mondhatjuk h ezek a ferfiak kihasznaljak a szeretethianyos, nem tul intelligens tini lanyok.. mar akik ilyenekbe belemennek... mert mondjuk egy 30-40 eves ferfi egy 20on par evesnel idosebb novel hat azt mondom oke. De 13-18 eves lanyokkal...hat tudod..
2018. jan. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!