Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyértelműen nem bírjuk...

Egyértelműen nem bírjuk egymást az edzéstársammal, akkor miert csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy nagyon nyitott, magabiztos, öntelt gyerek. Velem, ha beszelunk altalaban flegma, es sugárzik belole ez a lenezlek es nem szeretlek. Nagyobb társaságban altalaban normalis, mrg velem is. De azt vettem észre edzéseken, hogy tobbszor nez, valamint sokszor összerohog velem. Imad kirohogni, a kinos szituacioimat megjegyzi, és hallom ahogy a hátam mogott röhög rajta neha a barátaival. És nen értem, azt higy mással nagyon jófej, velem meg beflegmul. 16L

2018. jan. 16. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet bejössz neki, de nem tudja normálisan kinyílvánítani.
2018. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Ha csaj lenne, egyértelmű lenne a dolog, de így... érdekes.

Ha tippelnem kéne, akkor egyrészt egy kretén, másrészt meg tetszel neki.

Meglehetősen primitív viselkedés, de tapasztaltam már, és az én esetemben a srác kb. 6 éve volt belém szerelmes, megjegyzem reménytelenül, leginkább azért, mert pont ugyanezt csinálta végig, mint a te edzőtársad.

Persze ettől még nem biztos, hogy nálatok is ez a helyzet, lehet, hogy ő csak simán gyökér.

Mindenesetre szerintem hívd félre egyszer és kérdezd meg szemtől-szembe, hogy miért viselkedik így.

2018. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!