Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy 22 éves nőnek nagyjából...

Egy 22 éves nőnek nagyjából milyen korú férfiakat illik letegeznie?

Figyelt kérdés
Ha a férfi egyből letegez, mikor nem illetlenség viszonozni?

2018. jan. 17. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Kortól függetlenül: ha egy felnőttet valaki letegez, azzal már feljogosítja a visszategezésre.

Plusz: a nőnek kellene kezdeményezni a tegeződést, tehát pláne feljogosítja vele.

2018. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem illetlenség viszonozni.
2018. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Én még 25 évesen is magázódom az idősebbekkel, hiába tegeznek le.
2018. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ismeretlenül senkit.
2018. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert van egy szomszédunk, tőlem kb 13-15 évvel idősebb, anyukámmal minősíthetetlen hangnemben beszél ha nem tetszik neki valami. Egy masik szomszedunknak egyszer neki is ment.

Ennyire bunkó szegény, ez náluk családi vonás, és számomra elég kellemetlen lenne magázni, miközben ő félvállról oda lök egy hellót.

2018. jan. 17. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Amit persze szintén csak azóta tesz meg, hogy egyszerűen nem köszöntem neki, mivel régebben vissza se köszönt.
2018. jan. 17. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézegetsz, akit akarsz. Kornak semmi köze semmihez.
2018. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, félreolvastam. :D (késő van, na)


Szóval: ahogy téged letegeznek, onnantól te is tegezhetsz. Alap etikett. :)

2018. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ne rugózz ezen. Nem kötelező köszönni egy bunkónak.
2018. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés1: Ez hely és szituáció függvénye szerintem, ha hivatalos helyen kommunikálsz (önkormányzati ügyintézővel pl.), akkor szerintem mindegy, hogy mennyi idős a férfi, akkor magázódni illendő, de ha mondjuk szóba elegyedsz míg várakozol az említett önkormányzatban egy férfival a váróteremben aki 1 max 2 generációval idősebb azt még szerintem le lehet.


Kérdés2: akkor szerintem már tegeződhetsz Te is! Ha nagy a korkülönbség akkor max. rákérdezel, hogy szabad? :)


De tulajdonképpen ez is majdhogynem egyén függő, engem nyugodtan letegezhetnél bármilyen szituációban, én nem sértődnék meg, lazább vagyok ilyen tekintetben. (Csak kívül vagyok annyi, belül fiatalnak érzem magamat) :D


F39

2018. jan. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!