Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon ciki lenne úgy bulizni...

Nagyon ciki lenne úgy bulizni menni, hogy nem szeretek táncolni és nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék, a társaság miatt mennék a barátaimmal. Nem voltam még diszkóban meg ilyesmi helyeken. Nem szeretek táncolni (és nem is tudok), alkoholt nem szoktam inni. Akik szoktak szórakozóhelyekre járni: nagyon "kinéznének" így engem? Vagy nem annyira nagy dolog? Elég bizonytalan vagyok, mert eddig csak beülős helyekre jártam és sokszor le voltam ugatva, hogy csak rontom a hangulatot azzal, hogy kólát iszok és nem alkoholt.

2018. jan. 20. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki, úgy érzed jól magad, ahogy akarod, addig amíg nem kezdessz el erkölcscsőszködni, hogy ők se igyanak.
2018. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyet csinálni :) Felőlem ihat mindenki, amennyit akar, én meg el tudom dönteni, hogy mit szeretnék és mit nem. Általában mások szokták kötelességüknek érezni, hogy engem itassanak.
2018. jan. 20. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én a helyedben nem mennék, de persze magamból indulok ki, sosem éreztem jól magam ilyen helyzetekben. Ismerkedni lehet egy nyelvtanfolyamon is. Légy önmagad, bulizós helyen bulizós emberekkel fogsz találkozni, simán találhatsz akár párt is, de ha te otthonülős vagy és alapból nem szívesen bulizol, ő pedig igen, akkor rámegy sok éved, ha gyerek is becsúszik, akkor majd ő is szenvedni fog az össze nem egyeztethető életstílusotok miatt. Sose mentem ilyen helyre, mégis férjhez mentem. Mi a főiskolán ismerkedtünk meg.

Olyan helyre menj ismerkedni, ahol olyanok vannak, akik közt önmagad lehetsz. Én persze közel a 40-hez most döbbenek rá, hogy valószínű egy vegetáriánus klubban kellett volna ismerkednem, ott biztosan találtam volna hasonló állatbolondot, aki nem csak elviseli a kutyáimat a lakásban, de együtt élvezi velem a társaságukat.

2018. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Én is úgy gondoltam, hogy nem nekem való hely, de a barátaim rávettek, hogy egyszer próbáljam ki. Nem sok vesztenivalóm van, ha nem tetszik, akkor kegfeljebb hazamegyek :)

Ismerkedés alatt nem feltétlenül párkeresést értettem, hanem barát szerzést, mert eléggé magányos vagyok. Olyan helyre megyünk, ahol főleg egyetemisták lesznek, úgyhogy nem lesz annyira nagy különbség az életstílusunkban, de ha úgy látom, hogy túl különbözőek vagyunk valakivel, akkor már alapból nem is kezdenék vele mélyebb kapcsolatot.

2018. jan. 20. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
én szeretek táncolni meg piálni is aztán mégis 5ből 5ször sz..rul éreztem magam :D van aki nem bulizós típus,ennyi...
2018. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!