Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 24 éves leszek, úgy érzem,...

24 éves leszek, úgy érzem, még semmit nem értem el az életben és öregnek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem karrierszinten értem, mert 2. diplomámat csinálom azon az egyetemen, amire életem álma volt bekerülni egy olyan területre, ami szintén életem álma volt és ha ezt folytatom, akkor tulajdonképpen a gyerekkori álmomat teljesítem. Más értelemben viszont nem értem még el semmit.

Nem nagyon pasiztam és tavaly vesztettem el a szüzességemet egy sráccal, akibe nem voltam szerelmes. Bulizni sem nagyon jártam, csak inni néha. Sokkal idősebbekkel vagyok körülvéve és nem a korosztályommal, emiatt úgy érzem, kimaradok a fiatalságból és csak a szakmával foglalkozom. Barátaim sincsenek nagyon, csak ismerősök, szakmabeliek. Nem tudom, hova fog ez vezetni, de sokszor elkeseredek..egyébként egy dekoratív, kedves lánynak mondanak, sokan nyomulnak, de azért megválogatom, kivel jövök össze.

De kezdek bepunnyadni, nem tudom, hogy kéne kilépni a komfortzónámból. Elmennék bulizni, de nincs kivel, 30-as ismerőseim már nem akarnak járni. Nagyon nehéz új embereket megismerni.


2018. jan. 21. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad lehet. Vannak emberek, akik öregen jönnek rá, hogy jobb lett volna fiatalon. De ne izgulj. 30-40 évesen is "kiélheted" magad. Csak az már nem olyan. Sok sikert azért!
2018. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Én 37 évesen is a 18-20 évesen elkövetett részeg esték miatt szégyenlem magam. Örülj neki, hogy nem kell ilyen teherrel élned.
2018. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
#2, hát te jó hülye vagy. Te a saját ciki történeteiden kívül emlékszel bárki máséra is esetleg? Na, ők ugyanúgy nem a tiédre.
2018. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A próféta szóljon belőled haver.
2018. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D
2018. jan. 22. 00:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha tényleg öreg lennél az se kéne, hogy zavarjon, az öregség egy állapot, ami a természet egyik törvényszerűségéből fakad. A céltalanság, a tétlenség viszont zavaró tényezők, ellenük fel kell lépni és változtatni a patthelyzeten.
2018. jan. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"de azért megválogatom, kivel jövök össze"

Amiket leírtál az nagyon becsülendő, második diploma incoming, sokat tanulhattál, amennyit a tanulásba fektettél energiát biztos jó lehetsz a szakmában. :)

DE! Értem én, hogy most már igényed lenne a szórakozásra, viszont ha ilyet írsz (és gondolom ezt a pasikra érted), akkor nehezen fogsz még sima barátokat is találni. Nem azt mondom, hogy az első random hajléktalannal bulizd át az éjszakát, de lehet esélyt kellene adnod olyan embereknek is (akár sima barátzónáról beszélünk, akár nem) akik a magas mércéd miatt már nem férnek be esetleg. :)

F39


(szerintem már a kérdés kiírása óta akadtak jelentkezők privátban, azt lefogadom :D )

2018. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy lövésed nincs neked arról, hogy milyen is az a "semmi " Próbáld meg ezt egy kicsit jobban becsülni és egyből másként fogod a helyzeted látni
2018. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A válogatást úgy értem, hogy randizásnál igenis megválogatom, kivel töltöm az időmet, sok fiú érdeklődik, de az ember megválasztja, ki az, akivel szeretne együtt lenni, ez azért pár beszélgetés után lejön. Nyilván 24 éves korra kialakul egy értelmi, érdeklődési szint és az ehhez illő emberek társaságában tudok kibontakozni, akikkel van vmi kapcsolódási pont és illünk egymáshoz. De ez nem azt jelenti, hogy csak bizonyos emberekkel barátkozom, elég sokféle embert ismerek, csak valahogy nehéz azt szorosabb barátsággá alakítani. Nem tanultam sokat, mert nem tanulós a szakmám, művészeti és inkább fogalmazzunk úgy, sokat hajtottam, hogy ott legyek, ahol. Az a legnagyobb baj, hogy a legtöbb ismerősöm jóval idősebb és nem tudok már velük kimozdulni.

2018. jan. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!