Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért a divat / öltözködés...

Miért a divat / öltözködés alapján ítélkezik mindenki?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy követni kell a divatot meg mindenféle felesleges selejt trendet meg stílust különben senki vagy stb.en sokkal inkább becsülök valakit aki a saját kényelme szerint öltözködik mint aki mindenféle márkával villog és elvárja hogy felnézzek rá / megdicserjem holott nekem tejesen mindegy milyen márka vagy stílus van rajta.


Szerintetek ? Fejtsétek ki bőven lecci :)



2018. jan. 25. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki a divat szerint ítél. Én pl konkrétan magasról leszarom a divatot. Az EMBERT nézem, nem a ruháját. Én személy szerint terepgatyában, pólóban érzem jól magam, és nem érdekel ha valakinek ez nem tetszik. Akkor nézzen más felé.:)Mondjuk még senki nem szólt be a ruháim miatt. Lehet, hogy azért, mert 188 cm/98 kg motoros férfi vagyok.:)
2018. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek nagy részének az a fontos, hogy valaki ápolt legyen, és tiszta. Nem az, hogy milyen márkájú ruhában van.

Sőt, sokan értékelik, ha valakinek van saját stílusa, egyénisége.

Persze van olyan, ahol ez a divatmánia fokozódik, pl. tinik körében, vagy felnőttek körében is van egy réteg. De ők nem a legokosabbak :D Egyébként sokak szerint kifejezetten ciki olyan ruhákat hordani, aminek látszik a márkajelzése.

2018. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

"Egyébként sokak szerint kifejezetten ciki olyan ruhákat hordani, aminek látszik a márkajelzése."


De fura mód sosem azok, akik megengedhetik maguknak hogy ilyen ruhát hordjanak. :D

2018. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

3: Ebben nagyon tévedsz. Láttál te már jómódú, igazán elegáns férfit, nőt? Nem mondod meg a ruhája márkáját. És nem a sportruhákra gondolok. De azt csak sportoláshoz hordják.

De nyilván "menő" tinifiúknál, buta kislányoknál nem ez a helyzet. Vagy a nagyokos celebeknél. Vagy azoknál, akik abból is élnek, hogy márkák szponzorálják őket.

2018. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A 2. válaszolóval teljesen egyetértek. Én személy szerint magasról teszek a márkára, meg egyáltalán a divatra, míg az illető igényesnek nevezhető. Értsd: valóban tiszta és ápolt, nem koszosak a ruhái

..

2018. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az ápoltság a mérvadó, nem a ruházat márkája.
2018. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A h&m diktálja az iramot. Minden egyes nő oda jár... Megveszik azt a silány ruhát aztán olyan egyformának néznek ki, mintha futószalagrol estek volna le.
2018. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem ez szerint ítélkezem, de szerintem egy első benyomást pl.ad. Nekem főleg, mivel lány vagyok, és imádom a divatot/imádok ezzel foglalkozni. Mindig megfigyelem mások mit kombinálnak, stb.

Valaki írta, hogy mindenki a h&m ben vásárol. De ez nem igaz. Azért egyforma mindneki, mert van egy éppen futó divat, és minden bolt azt árulja, mert éppen azt veszik a legjobban és amíg vannak bizonyos márkás ruhák luxus áron, hasonlókat megvehetsz ilyen new yourkerben, csak reális áron. Ezért aztán tömeg lesz. (mint most ezek a főleg fekete/fehér alapon piros csíkon felirat.

Vissza terve a kérdésre, azért ha a buszon meglatok mondjuk egy fiút, akinek tetszik a stílusa, akkor már van egy benyomásom róla, de ettől függetlenül tudom, hogy az ember személyén nem változtat, ettől nem ítéltek el senkit, mert tudom, hogy nem mindenkit érdekel a divat. (de azért az is számít, kinek mi hogyan áll, lehet az egyik nadrágban jól néz ki, a másikban nem...)

2018. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!