Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érzi valaki egyszerre azt,...

Érzi valaki egyszerre azt, hogy nagyon szerencses elete van, de megis egy nyomorek?

Figyelt kérdés
Tenyleg, nagyon nagy szerencsem van. Vannak barataim, akik szeretnek,nagyon jol kijovok a csaladommal. Ha csak altalanossagban elmeselnem az eletem, nagyon jol hangzana. De iszonyatosan, unalmas szemelyisegem van es ronda is vagyok, ezert ugy erzem rengeteg utalat erkezik felem, hiaba vagyok rendes mindenkivel. Es ez annyira rosszul esik. 18L

2018. jan. 25. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem lehet tökéletes... Aki meg szép annak meg iszonyat fájó lesz amikor elkezd megöregedni...

Csak próbáld meg megtalálni azt ami érdekel és olyan emberekkel is találkozzál..

2018. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én :/

Nagyon szerető, kedved családom van, jól élünk kb , de azért nem tudunk menni nyaralni

De

Nincsenek barátaim, rettentő magányos vagyok , Emellet nem tudom mi legyen, mit tanuljak majd , és eléggé csúnya vagyok , lehetek mindenkivel kedves, nem értékelik! Előttem szemtől szembe, neten ottvagyok néhány lánynak, írhatnak, meghallgatom őket, na de suliba 3 szor rám néztek 6 óra alatt :( pedig nem vagyok gonosz, lehet velem beszélgetni, szinte már vágyok arra hogy valaki csak megkérdezze, hogy vagy ? De úgy őszintén érdekelje

Én egy nagyon őszinte és vélemény kimondó ember vagyok, valószínűleg amikor mérges vagy szomorú vagyok akkor megírom a véleményemet de csak visszafogottan

Most ott tatok hogy sírnom kell , de inkább egymagamba. Szüleim.ottvannak nekem ahogy a családom, de akivel tudnék beszélni rokon , ő távol lakik. Várom 9.et mert el akarok szakadni az osztályomtól

13 l

2018. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt érzem :D fél éve sodródok az árral, egyetemre járok, jó jegyeim vannak, szerető családok van, de úgy érzem, hogy van valami, amiben nem járok az élen, és ez a párkapcsolat területe. Van egy lány, akit nagyon szeretek, és egy éve vagyunk együtt. Tegnap előtt bemondta az unalmast, és csak azt szajkózza, mennyire nem érzi jól magát velem. Közben más barátaival meg jókat nevetgél, és mosolyog, de rám egy árnyalt vigyort sem vet immár egy hete. Azt javaslom, amit én is tennék. Vizsgáld meg alaposan a szituaciót, mi miatt nem lehetsz boldog. Ha úgy érzed, vannak helyzetek,amiken tudsz változtatni, akkor változtass. Beszélgess többet a családoddal, járj el moziba a barátaiddal. Az is lehet, hogy csak az önbecsülésedben gyökerezik a problémáid túlnyomó hányada. Próbáld meg magad szeretni úgy ahogy vagy, és ne érdekeljen senki véleménye, ha azt mondják, nem vagy elég jó. Próbáld meg magadból kihozni a maximumot, és ne hagyd, hogy mások lebecsüljenek. Ha unalmasnak érzed magad, hidd el, sokan vannak ezzel még így. Én sem érzem magam túlságosan izgalmasnak, de próbálom bebeszélni magamnak, és pozitívan állni saját magam, és a világ felé. Légy nyitott, és próbálj ki új dolgokat. Élj kicsit. Tudom nem a legtöbb, amit ember nyújthat, de remélem segítettem kicsit :)
2018. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

én is bármit megkaphattam volna ésszerű határokon belül mégsem lett belőlem senki


ha csúnya vagy mégsem vagy annyira szerencsés

2018. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Családi vagyonból vígan élhetnék luxus életet dolgozni sosem kéne, ehelyett péntek este GYK-t lesek, csak mert nincs jobb dolgom.
2018. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!