Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi erre a megoldás?

Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Na jó , most mindent leírok : Kb.4 hónapja elment a testvérem külföldre , még akkor semmi sem történt , 2 hónappal később , valahogy eszembe jutott apám elválása , ami 2 éves koromban történt , és azóta sehogy sem tudok másra gondolni , mivel járok iskolába , ott állandóan gúnyolódnak , de persze én mosolyoglyak meg mindenek . Hazajövök és mostanába elkezdek szomorú lenni , és rájönni , hogy nekem eddig a 12 év alatt nem is volt olyan boldog emlékem . Suli után általában elsírom magam , étvágytalan vagyok . Teljesen más lettem , már ezt mindenki észrevehette rajtam . De nem akarom elmondani nekik még ezt is , mert így is van elég bajuk . Szóval ha tegyük fel megölném magam ( ami sok pillanatban egy hajszál híján hullik ) : - nem tudnának kötekedni velem , nem lennének semmiféle fájdalmas gondolataim , nem szenvednék többé . És hogy miért segíteném meg ezzel ellenségeimet ? Mivel 0 barátom van , de attól függetlenül , hogy rohadtul szemetek mindenkivel , legalább én akkor is segítek nekik , hisz én naív elhiszem , hogy megváltozzanak . Egyedül talán azért nem akarnám megölni magam , mert nem szeretnék fájdalmat okozni a családtagjaimnak . És kiderítettem , hogy még depressziós is vagyok . Kezd elegem lenni ebből az egészből , és úgy érzem ez már javíthatatlan . Mikor vágdosom magam ( pengével , hisz már ezt is csinálom ) , hirtelen hangulatváltozás lép fel és elkezdek nevetni . Tegnap is a véremmel írogáltam egy lapra , mint például , hogy : "SORRY " , vagy egy szomorú szmájli . Tudom , hogy ez nem ide tartozik ( de azért ezt is leírom ) , mostanába valami kis piros csípésszerű pöttyök jelennek meg a karomon, meg fehér foltok . Úgy érzem magamat a történtek alapján , mintha skizofrén lennék . Tanácsot szeretnék kérni ezekkel kapcsolatban .
2018. jan. 29. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Általános tini hiszti, 14 évesen lányként rengeteg ilyen van, nem kötelező beállni a sorba... Ha épeszű vagy, tudod, hogy mi a helyes, és az nem, hogy vérrel írsz. Ha nincs barátod, az kötve hiszem, hogy a történtek miatt van. Te nem vagy skizofrén, tudni kéne mit jelent, max antiszociális. Bármennyire is hiszed, egy lánynak nem csak lány barátjai lehetnek, biztos vagyok benne, hogy a te korodban van olyan fiú akivel szívesen barátkoznál, és ő is veled, de elkerülöd mert a többség akiknek te akarsz megfelelni nyominak tartják. Ilyen nincs... Nem másnak kell megfelelni, hanem magadnak. Ha meg valami lelki bánatot okoz, van iskola pszichológus, aki segít ebben.
2018. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!