Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről a társadal...

Mit gondoltok erről a társadalomkritika blogról?

Figyelt kérdés

Osztálytársam ma írta és nem egészen értem hogy normális-e.

[link]



2018. jan. 29. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látom eddig 1 bejegyzés sikerült, az is szokásos társadalom megfejtős okoskodás. Ha majd ír a miértekről és válaszokat talál vagy megoldást a dolgokra akkor talán elolvasom...de így nem lesz sok értelme a továbbiakban.
2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is írtam ilyeneket gimisként, jó esetben majd talál valami produktív módszert, amivel levezetheti a frusztrációja egy részét. Mondjuk vicces, hogy ír egy ilyen kapja be midenki stílusú kirohanást, majd kikéri róla az osztálytársai véleményét. Én ebben a korszakomban annyira lenéztem a saját korosztályomat, hogy próbáltam őket teljesen ignorálni, amikor meg nem ment, megvertem néhányukat, de egy pillanatra sem kezeltem őket olvasni tudó értelmes emberként :D
2018. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért átolvashatta volna mielőtt kirakja a netre. Nyakigvan elgépeléssel és hibákkal.

Csapong a mondanivalók között, semmit nem fejt ki csak bbelekezd, dühöng egy sort aztán kész.

Összességében egy kalap trágyát nem ér.

2018. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Kedvelem, frankón ki a tényeket...ez van batki;)

Ezért zártak már ki innen régen s öröm, hogy van még ember s nem csak szalagtermék napjainkban:D

2018. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4: Az odáig oké, hogy kiosztod a "szalagtermékeket", és utána? Merthogy attól még nem változik semmi. Ha beéred annyival, hogy te legalább nem vagy olyan, attól még egy fél garassal nem érsz többet te sem. Akiknek arra nagy az arcuk, hogy megmondják a tutit, azok jellemzően nem találtak maguknak egyéb funkciót azon kívül, hogy a kaját módszeresen szarrá alakítják, közben meg fikázódnak a nagyvilágba. Tűzz ki egy célt, keress valamit vagy valakiket, amiért kiállhatsz, vállalj be pár pofont, ha kell, addig csak komikus közjáték vagy. Gondolom, nincs harag, elvégre csak megmondtam a frankót, bele a pofádba, ahogy azt szereted. Szívesen :)
2018. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 5


Ha a hatalmas arcodtól elkezdesz látni, akkor észleled azt, hogy itt csak erre van lehetőség;)

Tehát, saját pofádba mondtad véleményed, akit a tükrös monitorban látsz:DDD


Másrészt meg én vállalom is véleményem s teszek is úgy-élek is úgy.Nem állok egy birkacsordába be, hogy seggeket lássak magam előtt s nyaljak, hogy befogadjanak, mint te bizonyára;)

2018. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. Attól, hogy a saját segged nyalod másoké helyett, még nem leszel kevésbé szánalmas :D Igen, elhiszem, hogy pont úgy élsz, ahogy a kommentjeid tükrözik, vagyis megkeseredett, begyepesedett nagy nulla vagy, aki meg nem értett zseninek érzi magát, és a birka tömegre fogja, hogy meg sem próbált elérni semmi pozitívat. Ha ugyanis legalább szándék szintjén meglenne benned a jobbítás gondolata, akkor azzal lennél elfoglalva, és nem attól tartanád magad valakinek, hogy te aztán kimondod az egyébként nyilvánvalót :D Nyugi, majdnem így végeztem én is, csak sajna szorult belém intelligencia és jószándék, így nekem nem adatott meg az arroganciában való kényelmes tespedés. De te évezd nyugodtan helyettem is, pont ahogy az összes többi birka teszi.
2018. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6#

Te ugyanolyan bírka vagy, csak egy másik nyájban. Elég ha körülnézel a tini párkapcsolatok kategóriában, minden második kérdés arról szól, hogy a hozzád hasonló "különleges hópelyhek" (tehát nem divatos, nem szószátyár, magánakvaló, nem tömegember) nem kellenek a csajoknak. Ottugyanígy megy a "menő bírkák" szidása, a saját maguk piedesztára emelése és az alapvetően romlott világ mocskolása.

Kb ugyanolyan vagy mint ők, csak az a különbség, hogy ők 12-14 évesek, te meg egy felnőtt ember. A baj viszont ott kezdődik, hogy ezt az értelmetlen különcködést az emberek huszonévesen kinövik, mert rájönnek, hogy a pénz nem a fán terem, dolgozni kell érte. Ezután már nem fogják csak a márka miatt venni a cuccokat, keresni fogják a jó de olcsó dolgokat. És persze vannak akik simán megengedhetik maguknak a legújabb, legdrágább kocsit, a márkás kaját ruhát. Na az ilyen emberek mocskolása pedig a puszta irígységből fakad.

Egy szó mint száz, te kb egy 14 éves tinisrác értelmi képességeivel vagy felvértezve

2018. jan. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szokásos "mind egyéniségek vagyunk, csak én nem" rizsa. Majd kinövi.
2018. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 7


Egy kicsit beképzelt vagy..kicsit, inkább ostobaság csúcsán vagy:D

Azért, mert nem vagyok minden sorba hajlandó beállni s nyalni elvárás szerint, mint vélhetően te, hogy legyen bmw-je meg szőke macája, attól még lehetek normális-hagyományos értelemben.

Lehet szomorú(gyökereknek), hogy nem vagyok a trend embere, aki pucsít-nyal-somfordál céljaiért, de érdekes, mégis ezért vagyok előrébb, mint hinnéd a budin ülve s nyalva telefonodat mérgesen;)


# 8


Igazából fáj nektek, hogy van olyan valaki, aki nem a tetves mókuskerekes életeteket éli.

S ki tart vissza titeket a változtatástól? Az akarathiányotok, de ez a ti hibátok;)

Éljetek a kis kalitkátokban, legalább biztonságban a világ tőletek:)

2018. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!