Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A diszkóban kirakhat a kidobó,...

A diszkóban kirakhat a kidobó, ha feltünik neki nem sokat költök csak egyszerűen jól érezni magamat vagyok ott?

Figyelt kérdés
Mindezt férfiként úgy, hogy nem balhézok. Ha van ilyen akkor miért teszik.

2018. jan. 30. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, azt enged be akit akar. A diszkó nem közterület, ha úgy ítéli meg hogy te nem mehetsz be akkor nem fogsz bemenni. Face controll pl erről szól.

Ugyanígy ki is rakhat, de ezt én nem tudom elképzelni és nem is hallottam olyanról hogy azért rakna ki mert keveset fogyasztasz.

2018. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ecstasytól nagy szemekkel érzed jól magad, és még a 3 liter vizet is a mosdó csapjából fogyasztod el, akkor szokás kitessékelni.
2018. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Inkább akkor rak ki, ha túl sokat fogyasztasz (és balhézol). Gondolj bele, ha egy tömegben feltűnésmentesen viselkedsz és nincs ellened elfogatóparancs, mi oka lenne kirakni?
2018. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!