Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neked mi lenne a valasztasod?

Neked mi lenne a valasztasod?

Figyelt kérdés

Kozepiskolas lany vagyok, nagyon extrovertalt. Imadok beszelgetni, uj embereket megismerni es tarsalogni, viszont nem birom a felszines dolgokat annyira toleralni. Altalaban eljutok addig a pontig, hogy elkezdek lirat mutogatni a barataimnak es hasznos tenyekkel tomni a fejuket. Sajnos nem imponal nekik, mert ritka az olyan ember a kornyezetemben, akinel prioritast elvez a kolteszet, viszont szeret tarsalogni is. A tapasztalataim szerint ez a ketto egyutt kihalt. Foleg ha megfuszerezem a tudomannyal.

Tudomany+kolteszet+tarsasag? Ilyen egyenletet nem lehet kialakitani.

Nem passzolok ebbe a vilagba. Egyszeruen megunom az embereket, irritalnak, mikor a felszinessegrol kezdenek panaszkodni, de ok sem szeretik, ha en komoly dolgokrol hablatyolok. Tehat dilemmaba estem,mert akadnak olyanok is, akik kedvelik ezt az oldalamat, viszont begyepesedettek. Legyek en is az?


2018. febr. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Az értelmes emberek általában magányosabbak és néha boldogtalanabbak is. De az rosszabb ha beállsz a sorba és boldog tudatlanságban élsz
2018. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg a Karafiáth Orsolyát. Extrém extrovertált, és költő. Nem lehetetlen ezt összeegyeztetni. Találd meg a megfelelő társaságot! Lehet, hogy nem a saját iskoládban találsz majd barátokat, de esetleg van olyan klub, szakkör, színjátszókör a környékeden, ahol hasonló beállítottságú emberek vannak. Én valami színitanodát javasolnék első lépésben, mégha később nem is akarsz színész lenni.
2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

>Nézzétek milyen okos és mennyivel jobb vagyok mindenkinél

Köszönjük, hasznos kérdés volt

2018. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, lehet én vagyok a szerencsés, de találtam olyan embereket, akikkel elemezhetek verset ha úgy hozza, vagy tudomanyos elmeleteket fejtegethetek. Mindenféle felszínesség nélkül.

Szerintem aki igazán kedvel téged mint embert, meghallgatja amit mondasz neki, és valahol értékelni is fogja, akkor is ha őt nem érdekli az adott téma. Akit hidegen hagy, vagy nem veszi jó néven, ha olyasmiről beszélsz ami számodra fontos, azt hagyd a fenébe. Vele maradjon meg a felszínes köszönünk egymasnak mosolyogva viszonyod, de ne várj többet, ha nem tart téged annyira fontosnak, hogy meghallgasson.

2018. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mivel szeretsz barátkozni, nem fog gondot okozni neked, hogy újabb és újabb embereket ismerj meg. Egyszer meg fogod találni azt a társaságot, akikkel lehet értelmes dolgokról is beszélgetni. Egyébként mindkettőre szükség van szerintem. Én is rosszul vagyok a felszínes csacsogásoktól, de egy fáradt nap után jól tud esni a beszélgetés "a semmiről" is. De én is inkább azt szeretem, amikor van miről filozofálni.
2018. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Extrovertalt vagyok, szeretem a tudomanyokat (neha), de a kolzeszetet utalom. Az egyik legnagyobb semmirekellok a koltok (altalaban). Persze van kivetel de nem sok.
2018. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom: minden jöttmentnek előadod magad, sose áll be a szád, és érzik is rajtad, mennyivel többnek gondolod magad másoknál. Ritka antipatikus jelenség lehetsz.


Amúgy ha te ennyire nagyszerű ember vagy, hogy nem szorult annyi igényesség beléd, hogy ékezeteket is használj?

2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!