Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki autoval megy szorakozni...

Aki autoval megy szorakozni este az nem iszik? Vagy csak keveset?

Figyelt kérdés

1 pohar bor szabad?


hogyan csinaljak azok akik autoval mennek este szorakozni?

nem szeretnek taxira kolteni, ejjeli jarat BKV nincs oda ahol lakom


2018. febr. 4. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nem iszok inkább!

Amúgy sem vagyok nagy piás :)

Zéró tolerancia van, nem érdemes ezzel játszani, hidd el! (főleg nem mások életével)


39F

2018. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha többen megyünk,és mindenképp csak autóval mehetnénk,akkor megbeszélnénk ,hogy ki az aki nem iszik, aztán ő hazavisz mindenkit,de neki meg elég rossz lenne hogy egész este nem ihat egy kortyot sem. Szóval sehogy sem lenne jó. Inkább gyalog vagy busszal,persze ha nem jár busz vagy messze van a szórakozó hely az gáz. De az aki vezet,NE igyon.
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem iszol alkoholt, csak uditot. Mi szoktunk autoval jarni szorakozni, de akkor a sofor nem iszik. Ugy be sem ulnek senki melle, inkabb aludnek az allomason...
2018. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki autóval megy szórakozni az vadászik. Józanul felszedi a hótrészeg csajokat
2018. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mi tortenik ha bemerik hogy ittam?


akar 2-3 korty bor is kimutathato?

2018. febr. 4. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk három lehetőség van.

1. Alkalmazkodunk a bkv-hoz. Mivel hajnalban egyetlen busz jön haza fél három táján, ezt általában elvetjük. Nem tudunk ehhez az egy buszhoz alkalmazkodni a jókedvben sodródva.

2. Amíg van normális éjszakai járat, addig elközlekedünk, a többit taxizzuk.

3. Ami mostanában egyre többször fordul elő, hogy elmentünk autóval és sofőr szolgálattal jöttünk haza.


Ha még autóba ül a sofőr, akkor nem iszik. Maximum egy sört, de azt is csak akkor, ha tudja, hogy van 5-6 órája addig, hogy újra autóba üljön.

Felnőttek vagyunk, szinte mindegyikünknek szükséges a munkába járáshoz a jogosítvány. Valakinek munkaeszköze is. Szerintem nem éri meg kockáztatni, így mi mindig belekalkuláljuk inkább a többlet költséget.

2018. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mond e valamit, de zéró tolerancia van érvényben. Hozzáteszem teljesen helyesen. És esténként rendszeresen ellenőrzik is sok helyen.


Ha valaki iszik és vezet, az mások életével játszik. Csak a környezetemben több halálos kimenetelű baleset történt ebből. Az egyik esetben 4 helyi fiatal halt meg, felcsavarodtak egy fára úgy, hogy azonosíthatatlan lett a holttestük.


Ahogy írják, vannak erre való megoldások, busz, taxi, sofőrszolgálat.

2018. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ésszel!

Ha az alkohol kimegy addigra, amikor vezetsz, simán lehet inni.

Pl: éjszakai szóakozóhely, leérünk mondjuk 22-23h-ra. Egy koktél, kb 4cl töménnyel, ami kimegy 2,5 óra alatt. Tehát hajnali 2 után már mehetsz haza kocsival. De a bizti kedvéért plusz egy-másfél óra és nincs gebazs.

Engem többször szondáztatott a rendőr ilyen eksön után és sosem volt baj. Lényeg: ésszel!

2018. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!