Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lány buliba hív majd közli...

Lány buliba hív majd közli nem baj ha nem tudok hajnalban hazamenni aludhatok nála is ez együtt már nyomulás?

Figyelt kérdés

Ha egy lány elhív házibuliba és én azzal hárítok (semmi kedvem hozzá) hogy mennék szívesen de sajnos késő este /éjszaka nem tudnék mivel hazamenni és ő erre azt mondja nem baj majd alszom nála-ez így együtt már nyomulás?


Most mit találjak ki miért nem megyek?


2018. febr. 5. 16:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi.

Mondd hogy csak olyan csajoknál alszol ott akikkel van valami köztetek, és mivel barátok vagytok ez kilőve.

2018. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat.
2018. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"ott akikkel van valami köztetek"


Na de ő nem tudja hogy nincs? Ő azt hiszi hogy van?

Akkor téved.

2018. febr. 5. 16:36
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mások is alszanak majd nála akik nem laknak annyira közel. Azt akarja, hogy tényleg ott legyél.
2018. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Hol szocializálódtál kérdező?

Egyértelmű, azt akarja a lány, hogy lefeküdj vele, nemigaz, hogy nem vágod le ennyiből!

2018. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát ezt bukta.

Se alvással se anélkül nem leszek ott.

2018. febr. 5. 16:39
 7/23 A kérdező kommentje:

" nemigaz, hogy nem vágod le ennyiből!"


Nyugi levágom.

Ezzel kezdtem: ez nyomulás?


De keressen másik farkat.

2018. febr. 5. 16:40
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Én ezt önmagában nem tartom nyomulásnak, és a kérdésed alapján nem is nagyon jelezted még neki, hogy te nem érdeklődsz iránta. Így miből kéne tudnia? Ahelyett, hogy kamu indokokat találsz ki, mondd meg neki, hogy nem szeretnél menni a buliba, és nem szeretnél tőle se semmit.
2018. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem nyomulás,szimplán jó fej és felajánlotta,hogy nála alhatsz! Ne képzelj bele a dolgokba semmit!
2018. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem nyomulás, szerintem. A lány csak kedves akart lenni, és felajánlta a segítségét. Mindenbe annyi mindent képzeltek bele! Ha nem akarsz menni, mondd meg neki az igazat, ne kertelj ilyen-olyan kitérőkkel.
2018. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!