Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki változtatna az életén ha...

Izabella220 kérdése:

Ki változtatna az életén ha megtehetné és mit. Mit bántatok meg az életben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Kihagynám a fogszabályzást, nem volt értelme, sőt, inkább károm lett belőle. De gyerekként erről nem dönthettem. Utólag már a szüleim is bánják.
2018. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába tartom magamat olvasott embernek és sokan mondták, hogy elég jó beszélgetőpartner szoktam lenni a való életben, de egy valamit roppant mód bánok és kicsit szégyellek is. Nem tanultam tovább felsőoktatásban anno középiskola után. (Vannak emelt szintű okj-s végzettségeim, de ugye az közel sem ugyanaz)

Illetve hozzátenném azt is, hogy már jó ideje olyan munkát végzek, ami igaz kényelmes, de eddig minden munkatársam lehülyézett, hogy miért "itt" dolgozok vele/velük, és miért nem az eredeti szakmámban képzem magamat tovább (Hálós IT). =)


Nem vagyok híján azon képességemnek amit önkritikaként definiálnék: tl;dr -> jó nagy marha voltam :D

Megbántam, hogy lusta voltam anno továbbmenni. De igazából már annyira nem is érdekel a dolog, szó szerinti értelemben (natív szakmámra célozva). Pár éve észrevettem magamon, hogy egyre jobban kezd érdekelni a pszichológia, mint olyan. :) Eljátszottam a gondolattal, hogy lehet levelezőn (gondolom "öregen", csak önköltséges vonalban gondolkozhatok) meg kellene tenni a kezdőlépéseket, ergo felvizni PPK-ra.

Csak most lesz egy csomó kiadásom (albérlet váltás, kocsin van mit javítani + kötelező éves fordulóm is most lesz) meh...


F39

2018. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A külsőmön változtatnék, akkor talán nem lennék ennyire kikészülve idegileg attól, hogy esélytelen számomra a boldogság.

Talán több lehetőséget kaptam volna átgondolni az életem, célokat keresni, és megfelelő diplomát szereztem volna, aminek révén normális, kiegyensúlyozott életet élhetnék.

A külsőm tönkretette az esélyeimet minden téren.

2018. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ediggi válaszokat.
2018. febr. 10. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretnék sokkal több önbizalmat szerezni, hogy ne használjanak ki a mai emberek, ezen változtatnék. Azt bánom, hogy olyanná váltam, akinek nincs önbizalma.
2018. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!