Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a nagy...

Mi a véleményetek a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Fiatal lány, idősebb férfi? Fiatal fiú idősebb nő?

2018. febr. 11. 16:24
1 2
 1/13 kowwyy válasza:
62%
Szerintem a fiatal lány idősebb férfival nincs baj.Föleg ha kicsit a lány felfogása koránál magasabb. Így komoly kapcsolatok szüledhetnek.Viszont a fiatal pasi idosebb nõ nem olyan biztos. Több ilyet láttam már ès kicsit olyanok mintha õrökbe fogadtam volna az ilyen nők egy gyereket.Egy idő után a nõt elkezdi idegesiteni hogy a srác inkább mondjuk szämitógèpezne vagy nem êrt semmihez nem tud teljesíteni az ágyban.... Stb mèg sorolhatnám.
2018. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, 11 év nagynak számít-e, köztünk ennyi van a férjemmel. Még gimis voltam, amikor összejöttünk, végigkísérte az érettségimet, a felvételit, az egyetemet, a diplomázást, a munkábaállást, egészségügyi gondokat. Aztán nem jött a baba, sok évig, aztán végre mégis... majdnem utcára kerültünk, a szomszédra rendőrt kellett hívni. Volt itt minden 10 év alatt, de egy változatlan: a kapcsolatunk és a szerelmünk. 😊 Szóval ilyen felállásban szerintem működik. Fordítva én nem tudom elképzelni, nem tudnék férfiként tekintek egy velem egykorúra sem, nemhogy fiatalabbra.
2018. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem izgalmas. Csak szerintem jobb nem úgy elkezdeni, hogy most akkor ez örökké tart. MEg nyilván szokatlan szóval erősnek kell lenni.
2018. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3. Hogy érted azt, hogy erősnek kell lenni?

Amugy az első kettőnek nagyon köszönöm!❤ Várom a többi választ😄

2018. febr. 11. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Köztünk 18 év van. Ez így kimondva rengeteg soknak tünhet de nagyon függ attól hogy kinek milyen a személyisége. Egyébként még jóval a kapcsolatunk előtt ismertük egymást.
2018. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond vele. Én 23 éves vagyok és fiú, de adott esetben simán el tudnék képzelni komoly párkapcsolatot is egy nálam 10-15-20 évvel idősebb nővel is. Vannak olyan nők, akik 30-40 év felett is elképesztően vonzóak, sőt, a kor előrehaladtával még vonzóbbak lesznek, mint egy jó bor, ami a korral nemesedik. Ezen kívül jó eséllyel érettebb gondolkodásúak, intelligensebbek ezek a nők, mint a legtöbb korombeli. Persze a mélyen erkölcsös társadalom biztos megvetően nézné, ha egy 23 éves srác, és egy 40 éves nő kézen fogva járnának, de ki tudnám zárni ezt a dolgot. Foglalkozom a magam életével, más nem érdekel.


Kérdező, miért írtad ki a kérdést? Hasonló helyzetben vagy te is?

2018. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Több oka is van amiért kiírtam a kérdést:

1. Az idősebb férfiak érdekelnek (16 vagyok és lány mielőtt valaki másra gondolna).

2. Nem értem, hogy az emberek miért néznek egy ilyen szélsőséges párra furcsán amikor ők csak szerelmesek...

3. Nagyon érdekel, hogy a fiatal lány idősebb férfi felosztás miért elfogadottabb, mint fordítva.

2018. febr. 11. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszenek az ilyen párok, de vigyázni kell a fiatal féllel, mert mi van, ha kikacsintgat (mert még fiatal)?
2018. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy erted azt hogy kikacsintgat? Hogy valami masik fiatalra kezd el nezegtni vagy hogy kell ezt ertelmezni?😅
2018. febr. 11. 20:42
 10/13 anonim ***** válasza:
#4 hát, úgy, hogy mivel ez ritka ezért ugyanúgy felkelti a figyelemet, mint egy feka egy alföldi faluban. Meg mások nem így élnek és általában nem tudják elképzelni, hogy attól még ilyet lehet és megakarnak menteni :D De bárhol buszon akárhol kilógtok a sorból. Szóval nagy lesz a külső nyomás, hogy ne mondja azt az ember, hogy legyen a kisebb ellenállás és menjen a többiek után. Ilyesmi. Nem tudom értelmes e.
2018. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!