Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok képes emberekhez...

Miért vagyok képes emberekhez normálisan viszonyulni?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig mondok/csinálok valami idióttaságot/ciki dolgot így sokan nem szeretnek, de ezek olyan dolgok, hogy pl valami rosszat kérdezek v valami rossz dolog csúszik ki a számon, amit nemis úgy gondoltam, csak utólag már nem lehet megváltoztatni, szóval, lehet h csak szimplán fel kéne adnom az emberi kapcsolatokat... Azért kollégáim mindig lesznek.Mindig azt mondják, légy önmagad bla bla...de én egy s@ggfej vagyok...

Pl olyan megnyilvánulásaim voltak az utóbbi időben, h:beszélekgetek valakivel, azt mondom, h uh erről a témáról nagyon szívesen beszélgetnék egy nagyon intelligens emberrel..., aztán valójában aa beszélgetőpartnerem at volt,szakember a témában és tudtam is, csak elfelejtettem, és ez totál lealacsonyító volt számára, nézett, h normmális vagyok-e.Nem mellesleg a barátom egyik legjobb barátjának a csaja volt...Vagy pl egy kocsmában bnöm barátaival összedombtunk a számla kiegyenlítésére az asztalon, volt egy tag aki összeszámolta a pénzt, odaadta a pincérnek, én meg míg a pincér ott ált kikaptam a srác kezéböl még 500at és odaadtam a pincérnek, ugy véltem az még jár neki, de mindenki csak nézett h ezzel mi van és a taggal szóváltásba keveredtem utána...egyszerűen nincs szociális érzékem ha van ilyen egyáltalán...olyan mintha valami rejtett turet szindrómám lenne h mindig azt mondom vagy teszem, amit nagyon nem kéne...



#emberi kapcsolat #turet #kellemetlen személy
2018. febr. 14. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Hopp, a címből a NEM, tehát.miért NEM vagyok képes...naa tessék!!
2018. febr. 14. 11:20
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyszerűen gondold végig a következményeit mielőtt a hirtelen dolgot megcsinálod - megszűnik a problémád, ahogy haladsz a korral annál inkább
2018. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy a szociális érzékenységeddel lenne a baj. Inkább kissé meggondolatlanul viselkedsz és beszélsz. Ez eredhet életkorodból kifolyólag is, bár nem tudom hány éves vagy, de még nagyon fiatalnak gondollak. A hirtelen, kicsit meggondolatlan viselkedésért még nem vagy "s@ggfej"! Azt tanácsolom, légy egy kicsit desensebb (tapintatos, illendő) és máris jobban fog menni minden. Az pedig, ha szókimondó vagy, tehát ami a szíveden - a szádon, az nem baj, kellenek olyan emberek is, akik ki merik mondani azt, amit gondolnak, tehát nem köntörfalaznak, hanem őszinték. De a megfontoltság ilyen esetben sem hátrány. Mindehhez sok sikert és az emberi kapcsolatokat ne add fel!
2018. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen én is tökéletlen voltam ilyen szempontból, de aztán változott a helyzet, egyszerűen csak figyelmesebb lettem, van szoc érzékem, de oda is figyelek rá így nem kell utólag rosszul éreznem magam.
2018. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Glissade* ***** válasza:
Mert nem figyelsz másokra...
2018. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!