Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden lány ilyen?

Minden lány ilyen?

Figyelt kérdés
Sokszor megtörténík, hogy este/éjszaka csak úgy szó nélkül lelépnek messengerről a csajok, akikkel órákon át beszéltem. Nekem valahogy magától értetődő, hogy mielőtt lelépek küldök egy jóéjt vagy elköszönök.. A lányoknál ez normális és ezt élvezik? Lehet, hogy kicsit túlreagálom, de számomra nagyon furcsa..

2018. febr. 15. 00:41
1 2
 1/12 Krecc15 ***** válasza:
87%
Túlreagálod tesó,te se írod mindenkinek hogy jóéjt
2018. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig de.. Én mindig lezárom a beszélgetést egy elköszönéssel..
2018. febr. 15. 01:02
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én fiúknal tapasztalom ezt.
2018. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem unalmas nektek minden apró baromság miatt kérdést kiírni? Komolyan, ha egy lány valahol az országban nem teszi a szája elé a kezét ásításkor, garantáltan lesz itt egy olyan nyomorult agyhalott kérdés, hogy "Miért nem teszik a nőőők a szájuk elé a kezüket mikor ásítanak?? Komolyan ennyire tirpák az ÖSSZES?"


Nem kérdező, nem minden lány lép le csak úgy messengerből, még akkor sem, ha 1 vagy 2 ne adj isten 3(!!!) lány ismerősöd ezt tette veled.

2018. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4.

Csak egyszerűen furcsának találom, hogy 2 órán át dumálok vele elköszönni meg nem tud.. szó nélkül lelép. :/


Számomra tényleg rohadtul furcsa.

2018. febr. 15. 01:22
 6/12 Krecc15 ***** válasza:
100%
Nem furcsa ez,velem többször megesett hogy beszélgettem haverokkal és valaki random bealudt,én még élő adásban is bealudtam,nem furcsa ez egyáltalán.
2018. febr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem furcsa...

2. Ahogy felnőssz NEMTŐL függetlenül fogsz hideget meleget tapasztalni - ne aggódj ;)

3. Ahogy tapasztalod ezeket rájössz, naív azt hinni hogy mindenki ugyanazt tapasztalja és ezáltal hasonló - mert nem.

4. Ha ezt megérted nem leszel mindig CsodálkozóJános ;)

2018. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vannak árnyoldalai annak, hogy csak netes barátaid vannak és csak neten próbálsz ismerkedni
2018. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak akik így tesznek.

Nem lehet, hogy csak elaludt?

2018. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LaraX4 válasza:
Figyelj :ez nem lany hanem ember fuggo mivel nehany fiu ugyan ezt csinalja.
2018. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!