Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Holnap meg akarnak verni?

Holnap meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Na sziasztok! Egy facebook képem alatt odaírt a testvérem hogy jó lett a képem stb. Volt osztálytársam odaírja hogy "ki ez a csicska" nem szóltam semmit töröltem erre privált üzenetben elhord mindennek hogy mit képzelek,összevesztünk és holnap jönnek le 4-en. Állítólag csak azért jönnek ha mi is többem vagyunk akkor védekezzenek de mi oldjuk meg 2-en.De az ilyenekbe ki bízik? Utcai verekedésben nem vagyok a legjobb. ő soványabb sokkal mint én. Elterjedt már a híre és tud verekedni. Hogy ne nézzenek úgymond *csicskának* megkell várjam őket egy helyen de félek. 15F


minnél hamarabb válaszokat nincs sok időm aki segít annak megy a pacsi❤


2018. febr. 16. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet ezen segíteni? Mindketten idióták vagytok ha megteszitek.

Vagy ez annyira fontos, hogy mit mondott xy, hogy megérje a verekedés? Ha úgy gondolod igen, akkor nincs mit tenni...

2018. febr. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Telefragger válasza:
48%
Maradjunk annyiban, hogy menjetek ki. Ne mutassatok félelmet, hadd lássa az a veréb hogy nem féltek tőle. Szerintem nem fog boxolni veletek, mert lehet el fog azon gondolkodni, hogy mi van akkor ha te mondjuk feldobod a komát testi sértésért, egy látlelet és csatt, csóri gyereket már az apja várja nadrágszíjjal. :)
2018. febr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
És még van aki biztatja...
2018. febr. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mentsd le a fenyegetőzéseit, később jól jöhet. Menj le és várd meg, tedd zsebre a kezed, jelezve hogy nem akarsz verekedni de nem félsz. Biztosan oka van amiért bunyózni akar, próbáld lebeszélni vele, ha nem sikerül, hát akkor védd meg magad. Ha eltalálod az ádámcsutkáját akkor vége a bunyónak, de csak óvatosan mert abból komoly baja lehet és talán nem néznék a haverjai jó szemmel hogy előtted fuldoklik. Ha tiszta a bunyó, inkább ne csináld.
2018. febr. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De helybe mennél pofonért? Röhögd ki, hogy megy verekedni a hóhér, azt' csuma.
2018. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Istenem :D Komolyan ilyen szinten vagytok hogy verekedni kell egy beszólás miatt?

Ember nőjetek fel végre...

Kis proligyerekek :D Tuti valami falusi vagy panelgyerekek vagytok akik szakmunkásba járnak, azok ilyenek nálunk.

2018. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban verekedni akar akkor mond meko,hogy 1v1 be jöjjön,közönség nelkül,ha nem akar belemenni,akkor csak egy gyáva féreg és a haverjait is ezért hívja.Nagyobb darab vagy mint ő, a súlyod miatt nagyobbat is tudsz ütni nála.Ha ütsz ne csak a karodat mozdítsd,vidd bele az egész tested is.


Vagy hagyd,hogy megverjen aztán jelentsd fel :D Azzal ne foglalkozz,ha emiatt gyávának fognak tartani,az a nagymenő jobban rá fog b...ni ;-)

2018. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Odaálltam eléjük és egy veszekedés után megütött vissza ütöttem kis civakodás után nagy szerencsével nyertem mert nem igazán éreztem amit ütött. A barátai kinevették majd otthagyták. MINDENKINEK HATALMAS PACSI KÖSZI SRÁCOK😁
2018. febr. 17. 00:54
 9/10 anonim ***** válasza:
" Büszkék " vagyunk ár, igazi úriember leszel ha felnősz, ez biztos.
2018. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Ennek is szép barátai vannak, ha kinevették és otthagyták...

Mi is verekedtünk iskolában, de ilyenkor az a "szokás", hogy megbeszéltek egy félreeső helyen egy időpontot, csak ketten hogy más ne tudjon róla és ne mehessen bámészkodni, kimentek oda EGYEDÜL, és lejátsszátok. És nem ilyen baromságok miatt szokás verekedni, hogy valaki lecsicskázott, ez annyira nyomorult indok :D

2018. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!