Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek volt valaha dolga az...

Akinek volt valaha dolga az Instruktor Öntevékeny Csoporttal, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

SOTE-s vagyok, gólyatáborban imádtam az intruktorokat, magával ragadott a lelkesedésük, elképesztően nagy kedvvel vártam azt a pillanatot, amikor én is elkezdhetek képződni.

Sajnos már az első alkalom sem tetszett, borzasztóan erőltetettnek találtam az ugrándozós, ordítozós játékokat, (gólyatáborban sem élveztem már a végén) és annyira időpazarlásnak érzem, az instruktorokat meg felszínesnek. Tlán ennyit változtam volna pár hónp leforgása alatt? Pedig elképesztően energikus és szociális vagyok, de ez az egész olyan kamu. Nem szeretnék elmenni a következő alkalomra, de van bennem az az érzés, hogy "mi van, ha...?" Mi van, ha ezen a képzésen ismerkedek meg néhány fontos emberrel, esetleg jövőbeni párommal, és most elvágom magamtól a lehetőséget. Mesélnétek az élményeitekről, megérte-e, vagy nem?



#egyetem #Semmelweis #gólyatábor #SOTE #instruktor #iöcs #instruktorképzés #instruktor öntevékeny csoport
2018. febr. 16. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok iöcsös, de több haverom is az, és nekik is elegük lett belőle egy idő után. Mondjuk én már a táborban se szerettem ezeket a játékokat, hihetetlen ovisnak tartottam, egykettő még belefér, de mikor egész nap ugrándozunk, hát agyfszt kaptam, és még jó képet is kellett hozzá vágni... Ahelyett, hogy több szabad program lett volna, mikor ténylegesen ismerkedni tudsz emberekkel.

Nyilván felszínes egy ilyen csoport, ez nem jelenti, hogy nem találhatsz később ott közelebbi barátokat, szerintem ha ilyen szociális habitusú vagy, akkor egy próbát megér. Én nem vagyok az, és nem is nagyon tudom tettetni ezt a húúúde lelkes vagyokot mikor fszom kivan a játékokkal, bár gondoltam rá, hogy elkezdem, csak hogy a szociális képességeimet csiszoljam. De így negyedévben már furának érezném.

Meg ott is van egy kemény mag, akik betűinstruktorok lesznek, ha abba a körbe sikerül bekerülnöd, akkor jobb buli az egész gondolom. Egyébként meg lesznek ivócimboráid, ez erről szól.

2018. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az első képzés még eléggé az adott csoport témája körül zajlik általában, talán ezért tűnnek felszínesnek egy kicsit a képzők. Ha a játékokat nem szeretted, akkor van egy rossz hírem, mert mindegyik képzésen van legalább 15-20 perc belőle (az elején sokkal több), sőt, később majd minden blasztnak játszatnia kell legalább egyszer.

Későbbi képzéseken lesznek majd komolyabb témák, pl. programszervezés mikéntje, játékelmélet, különböző gebinek funkciói, IÖCS felépítése, stb. De összességében az összes képzésalkalom hasonlóan kötött lesz, csak az aftereken lehet úgy igazából barátkozni.

Nekem őszintén szólva nem tetszett a képzés, egyedül a záróhétvége volt fergetegesen jó. VISZONT: Nagyon megérte, hogy végigcsináltam, mert sikerült megtalálnom a helyemet a szervezeten belül. Téged is ezzel tudlak bíztatni, hogy a képződöttek nagy része, ha akarja, akkor meg tudja találni a neki való közösséget. Nem mindenhol csak az alkoholról meg a betűzésről szól az instruktorság. Lehet pultozni, dekorációt csinálni, fotózni (ha bekerülsz a makiba), ruhatárazni, jegyzetbörzét csinálni, stb.

2018. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!