Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Westendben jártál ma? Történt...

Westendben jártál ma? Történt veled ilyen? Többi lent SOS

Figyelt kérdés
Ma este hét óra fele a Westend teraszán két lány odajött hozzánk aláírást gyűjteni. Azt mondtak a szórakozó helyek éjfél utáni bezárása ellen lépnek fel, ehhez kell az aláírás. Két ugyanolyan lapot töltettek ki mindegyikükkel . Teljes név, aláírás, irányító szám és e-mail cím kellett. Hozzatok is oda mentek ha ott voltatok a Westendben? Mozi terasz vagy ilyen helyeken. Ti mit gondoltok, igazat mondtak vagy illegális volt az adatgyűjtés? Aki hasonlóan járt írhat privit is!

2018. febr. 16. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenne illegális?

Nem jártam arra, pedig ezt aláírnám.

2018. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az egészet nem értem. Ez ügyben tudtommal mindjárt lesz népszavazás. Akkor mire megy bárki is egy aláírással most?
2018. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehet valami más dolog is de ilyen tényleg létezik hogy meg kell adni ezeket az adatokat.
2018. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elég gyanús körülmények között csinálták az egészet, privát adatokat kértek, agresszívan viselkedtek. Elsősorban olyan válaszokat várnék, akik ott jártak ma, esetleg láttak őket, tudnak erről az egészről valamit
2018. febr. 16. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Hozzám a corvin plázában jött egy random lány "ingyen repülőjegy" csak adjam meg a nevem, emailem stb.

Rákacsintottam, kinevettem aztán mentem a dolgomra. Ezek valszeg hiénák, ha igazi lenne, nem a westend tetőn gyűjtene, hanem az érintett lakások ajtajainál kopogtattna. A rákbeteg gyerekeknek kéregető, könyvjelzőt a kezedbe nyomó koldusmaffiárol már nem is beszélve. Lehet, hogy profilt váltottak?

2018. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
21:48 igazad van, én is erről olvastam. Ezzel már nm mennek semmire, mi lehet az eredeti cél? Te talaloztal veluk?
2018. febr. 16. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti cél általában nem az hogy majd meglátogatnak, kirabolnak stb bár ilyen is lehet, hanem az hogy marketing célokra használják az adatokat vagy breakják a rendszerbe és akkor majd hívogatnak.
2018. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eladjak az adataidat cegeknek. Ha hivogatnak, akkor kozolni kell, hogy te nem jarultal hozza sehol, hogy kiadjak az adataidat es aruljak el, hogy honnan szereztek meg, kulonben feljelentest fogsz tenni. Soha tobbet nem fognak hivni, mert csak ugy ropkodnek a millios buntetesek ilyenekert.
2018. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És amikor el akartunk vinni egy példányt, hogy elolvassuk rendesen, káromkodni kezdtek, ki akadtak, fenyegetőztek. A furcsa viselkedésük mire utal? Valakihez odamentek még?
2018. febr. 16. 22:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett számról hívnak és baromi nyomulósak. Pl 50-es nő gerinc, tartás javító akarmit akart eladni. Halgattam egy ideig,aztán másfél perc után kiderült,h 22 vagyok oszt kinyomta. Rájött, h nincs rá szükségem, nem tud átbszni :DDDDD ilyen világban élünk
2018. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!