Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki nen tudja, hogy van...

Valaki nen tudja, hogy van fenn aza rikardo Facebookon akiről Radics Peti videókat csinalt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem venni szeretnél tőle valamit?
2018. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
mi van te prométeuszlelkű tee még a nevemet se tdod hejesen leírní! Ne érdeklődjé rólam te sivatagi kutya fejü sivatagi holló mert kijön bátyám a megyiből meg leszel verve
2018. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hóllófejű kutya....


Nem tudom.

2018. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
NEM LOPOTT! Elado zsir uj alig hasznalt auto, szelvedo betort az ajtokat elhagytam karamboloztam vele 2x, 8. keruletben lehet atvenni csak eloreutalas eseten 500 000 000Ft kosz helo
2018. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

sehogy...komolyan még mindig van olyan agyhalott, aki elhiszi, hogy ez egy létező személy?


A videó nem konkrét emberekről szól, hanem arról, hogy rengeteg ilyen típusú írástudatlan szokott hirdetni, akik többnyire cigányok is, meg nem ritka az sem, hogy a cucc, amit árul, az kétes forrásból származik.


az a vicces, hogy van, akinek ez még újdonság...pedig ilyen emberek mindigis voltak, mégsem kellett például nekem egy Radics Peti, hogy erre rávilágítson...

2018. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
It vagyok dikk, mit akaró?
2018. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Peti elmondta az egyik videójában, hogy néha alakítgat a személyek nevén.

Ez azt magyarázza, hiába keresed Richardót, nem fogod megtalálni.

2018. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!