Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is tartanom kéne...

Szerintetek is tartanom kéne hogy mit szól a környezetem hogyha kiderül hogy egy transz lánnyal randizok?

Figyelt kérdés

Tinderen találtuk meg egymást. Sokáig minden jól ment. Kedves és szép lány. Furcsának is tartottam hogy miért velem tölti az idejét, miért nem sokkal jobb fiúkkal. Nagyon belezúgtam.

A harmadik randin már volt csók meg minden. Akkor mondta el hogy valójában mi a szituáció. Meg kell mondanom hogy eléggé lesokkolt. De nem zavar az a kis extra.

Viszont attól félek hogy mi lesz hogyha kiderül. Nem tudom családom és az ismerőseim mit szólnának hozzá. Ti mit gondoltok erről?

Őszinte véleményt légyszives. Akkor is ha negatív. Nem jelentgetek senkit.

20/F


2018. febr. 17. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek meg akarnánk feleni, akkor abba bele lehetne őrülni. Ha az én családomban lenne ilyen, engem nem érdekelne, legyenek/ legyetek boldogok!
2018. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén? Azt gondolnám, hogy vagy egy lúzer vagy, aki erre is ráfanyalodik, vagy egy látens meleg. Persze a szemedbe nem mondanám...
2018. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Transz "lánnyal"? Ez most valami vicc? Meleg vagy te is, meg ő is. Hehe lánnyal.. agyam eldobom
2018. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Én nem akarnám tudni... szerintem ne mond el, rákérdezni csak nem fognak XD


10 évvel későbbi beszélgetés:

-Miért nem mondtad, hogy transz lány?!

-Ja, hát nem kérdezted, nem gondoltam, h érdekelne... XD


Hozzátéve, (bocsi, csak saját vélemény) , hogy nem igazán támogatom a fiú-fiú felállást... a lány-lányt pedig még kevésbé... de amíg engem békén hagynak ezzel, addig csináljatok amit akartok...

Szép napot! 15/L

2018. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A lány szót erősen megkérdőjelezném aztán elutasítanám, mert mondhatja magát bárminek attol még nem az, bármennyire is akar az lenni. Mádodszorra ha neked mindegy h mi van a lába között akkor az a te dolgod. Igy meg h lánynak van álcázva ha nem is mondod el h igazábol pasi akkor sincs bajod belőle. Max majd a szüleid h hol az unoka (ha hosszura sikerül). Addig is vegyetek valami beöntésre szolgáló készüléket, h egyikötök se találjon a másikban olyat amit nem szeretne egyikötök se. Ja és még egy fontos ne reklamozzátok h ti igy meg ugy mások vagytok mert amelett h senkit nem érdekel még undi is.
2018. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyban függ attól, hogy mennyire lehet leolvasni, hogy transz. Ha semennyire, akkor nem hiszem, hogy bárki kérdezgetne. Hogy mi van a gatyájában, ahhoz senkinek semmi köze nincs, ez egy biológiai helyzet, orvosi előtörténet, ami csak a két félre tartozik. Senki nem mutatja be úgy a partnerét, hogy ő Gizi, veseköve van, ő Béla, prosztatamegnagyobbodása van. Mi köze bárkinek ahhoz, hogy a partner transznemű-e?
2018. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Hát azt, hogy te lánynak nevezed őt, és ő is magát, az...


ő valójában nem lány. Ő egy fiú, aki nőként akar kinézni. És farka van. Szóval ha nőiesen is néz ki (bár nyilván annak nézhet ki, ha a harmadik randin sem vetted volna észre, hogy ha ő nem közli veled, hogy valójában férfi. Ha meg is tetszett neked, azért az felettébb gyanús, ha elfogadod őt a péniszével együtt. Azért egy férfi nemiszervre ne mondjuk már azt, hogy "kis plusz"... ha leveszi a nadrágját és közli veled, hogy most szexelni akar veled, és nem kap el a hányinger, akkor véleményem szerint gyanús lennél, hogy hetero vagy-e. Legfeljebb biszex.

Egyébként meg a ti dolgotok, ti életetek. Én nem szólnék bele.

2018. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Engem nem zavarna, de én nem vagyok a családod. Te tudod, hogy ők milyenek, mennyire lennének elfogadóak. De amondó vagyok, hogy ha szereted őt, akkor szard le hogy mit gondolnak, ez a ti magánügyetek. Ha téged nem zavar, mégis mi köze van hozzá bárkinek a családodból?
2018. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rajtad kívül senkinek semmi köze, hogy a partnered milyen nemi szervet visel, miért kéne erről beszámolni bárkinek?
2018. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jáj, fúj :D Ha még simán homár lennél nem lenne bajom, na de ez az alja :D
2018. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!