Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem kellett volna elmondanom...

Nem kellett volna elmondanom neki?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kapcsolatomban egy olyan dolgot osztottam meg a barátommal, ami meggyengítette a kapcsolatunkat, eltávolított minket és sok vitát szült.

Ennek már egy éve, de azóta is minden reggel mardos az önvádlás, hogy nem kellett volna elmondanom neki, vagy ha nem mondom el, biztosan együtt maradunk. Visszacsinálni nem tudom és ettõl meg egy tehetetlen balf***nak érzem magam. Mert már akkor is tudtam, hogy nem kéne elmondanom mégis megtettem és azóta vetem a fejem..


2018. febr. 22. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb lenne válaszolni, ha elmondanád, mi volt az, amit elmondtál neki.
2018. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem kellet volna elmondanom neki?"


Mit? Ha ezt nem mondod meg, akkor nem tudunk válaszolni vagy segíteni.


[...] Ennek már egy éve... [...]


Miért most írod ki? Miért nem egy évvel ezelőtt írtad ki?


[...] Mert már akkor is tudtam, hogy nem kéne elmondanom mégis megtettem... [...]


Akkor minek mondtad el? Mi volt az oka?

2018. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De! El kellett. Ilyen dolog nem tudja elrontani. A ti elmétek hiányosságainak együttműködése tette ezeket.

Vita nem = veszekedés.

Nem akarsz olyannal lenni, akivel nem oszthatod meg minden apró gondolatodat! Továbbra is légy nyitott, minden tekintetben. Normális embereknek ez a normális.

2018. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!