Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek belém kötnének...

Szerintetek belém kötnének vagy cikiznének emiatt? 🙄

Figyelt kérdés

Régebben jártam kondi teremben személyi edzővel így nem féltem,de abbahagytam a sportot.

Most újra elkezdenék edzeni,mert ilyen skinny fat vagyok,szóval a súlyom jó csak plötyi vagyok.

Szerintetek belém kötnének úgy,hogy nincs velem edző!

14/l



2018. febr. 24. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emberek 90% a azért jár oda hogy jobbá tegye magát nem azért hogy másokat nézzen. Hogy ha feszengsz akkor hívj el egy barátot/barátnőt vagy rokon biztos van olyan aki szívesen elenne veledm
2018. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorongsz emiatt, hívj el egy barátot/barátnőt, de emiatt nem szabad rosszul érezned magad, még ha cikizne is valaki, le kell szrni, a legtöbben inkább becsülni fogják, hogy sportolsz és teszel valamit az egészségedért. Esetleg annyit tudok még javasolni, hogy próbáld kerülni a nagyon felkapott konditermeket, ahova leginkább divatkcsgk járnak szelfizni.
2018. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kötnének! Nem is cikiznének, hiszen más is azért jár, mert csinosabb, egészségesebb akar lenni..
2018. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szavakat használsz, a küszöbnél kinéznek, mint itt a kis suttyó:D..., de komolyan.
2018. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most ezt mire ertetted? :D
2018. febr. 24. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Skinny fat(ez am mi?)

Plotyi vagyok

2018. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Skinny fat azt jelenti,hogy valakinek a súlya jó,de mivel nem sportol ezért többnek látszik.Szoval en is 163 cm vagyok,54 kg,megis tobbnek nezek ki


A plötyi az meg az,hogy plötyhedt.

2018. febr. 24. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi az a plötyhedt?
2018. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ird be a googleba
2018. febr. 24. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Skinny fat két különböző szó skinny mint vékony és fat mint dagadt. Gondolom valami hülye insta trend egyébként ez nem egy kifejezés.
2018. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!