Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már úgy hogy beleuntál a...

Volt már úgy hogy beleuntál a kétszínű emberekbe/barátokba mit csináltál?

Figyelt kérdés
az életem egy nulla, semmi értelme nincs annak hogy élek pedig ez 19 éve így van a barátnőimben azt untam meg hogy ha nekik kell vmi vagy elhívnak vhova, én egyből megyek de ha mondjuk én hívom el van kifogás rögtön, ráadásul még hazudni is szokott nem elég hogy suliba nem jár magamra hagy simán de még bulizni sem jönne el velem, így se látom napokig mert nincs kedve hetekig nem jön suliba. Az előző barátnőm sem járt el soha sehova hiába hívtam, mint egy öreg asszony így hát soha nem járok el sehova miért csinálja ezt velem az élet? így is depressziós vagyok és szeretet hiányos de senkire sem számíthatok soha...semmiben

2018. febr. 24. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Úristen. Ilyenkor amúgy kajakra elcsodálkozom a világon. Ilyen emberek, mint a kérdező, komolyan léteznek? :D


Azért nulla és nincs értelme az életének, mert a barátnői nem mennek el vele bulizni :D


Van egy fiatalabb ismerősöm, aki mindig arról ugat, hogy a mai lányok nem normálisak, agyhalottak. Többet nem vitatkozom vele. Ezek tényleg genetikai hulladékok egytől egyig.


Bogárkám, állj oda anyukád elé és kérd tőle, hogy pofozzon megállás nélkül pár napig, hátha sikerül valami értelmet verni beléd.


Depressziós vagy meg szeretethiányos? Barinők nem jönnek bulizni? Jajj te szegény. Hát mindjárt megsajnállak.

2018. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén ebben a cipőben járok, de én már eljutottam arra a szintre hogy nem érdekel semmi és senki. 17/l
2018. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom nem jött le az egésznek az értelme nem az a legnagyobb baj hogy nem járok bulizni, hanem unom már a magányt, a négy falat, hogy egész nap itthon ülök, nincs kikapcsolódásom, hogy apám túl szigorú nem enged sehova pedig kiteszem nekik a lelkem tanulok, dolgozok és főként abból van elegem,hogy túl sok a kétszínű, hazug ember körülöttem akiknek unom a hazugságaikat hallgatni és barátnak nevezik magukat így hát nem is fogok velük foglalkozni sem, de mindegy
2018. febr. 24. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy továbbra is "barátkoznod" kell velük. Beintesz nekik, csá. Jajj de akkor még magányosabb leszel, ugye? Istenem, az élet nagy problémái.


Mondd csak, egészséges vagy? Van valami halálos betegséged? Gondolom nincs. Akkor mi a franc bajod van?


Ilyen szánalmas dolgokon vergődni, hogy magányos vagyok meg depressziós meg szeret hiányos, hűha, istenem. Nőj már fel.


Az ilyeneknek, mint te, adhatna a világ 1000 megbízható és jó barátot, akkor is kínlódnál, csak épp nem ezen.


Komolyan az az életcélja egyeseknek, hogy legyen pár vigyorgó fej körülöttük? Ennyi? De ha esetleg van is más, mindet eldobják, mert ez az egy nem klappol? Tényleg ilyen hülye vagy vagy csak tetteted magad?

2018. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, en aterzem a helyzeted. En is hasonloan vagyok vele, mindenki kocsog a tarsasagbol akikkel szorakozok mindig, de nem tudom levaltani oket mert mas tarsasagot nem ismerek.
2018. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom. Jól megmondtam nekik a magamét egyiket le is tiltottam a pics>ba.

Legjobbbaratnőm is leszart csak a palijaval volt vele is jól összevesztem és megmondtam neki ha nem változtat akkor mehet a fenébe nem vagyok a lelki szemetese de vele végül rendeződött a dolog. A többieket meg hagytam.

2018. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!