Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek fáradtság ellen?

Mit tegyek fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok.Na de a lenyeg:


5:30-kor kelek és kb 6-ra erek haza ha 8 oram van.8-9 óra fele már alszom annyira faradt vagyok.(Ma 3-ra ertem haza de már alig bírom nyitvatartani a szemem)

Naponta 2 órát buszozok összesen.

Max. 60kg lehetek és 180cm.(hízni sajna nem tudok,pedig sokat eszek) Elszoktam járni futni,de mostanában nem nagyon mert hideg van.Kavezni nem kavezok,(max neha becsuszik egy nescafe)illetve energiaitalt se fogyasztok.

Iskolába meg eleg gyakran bealszok.


2018. febr. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kávét kéne innod. Az én anyukám is mindig elaludt az iskolában, mert valami nem volt nála jól. Ezért már fiatalon kellet neki fogyasztani kávét. Lehet, hogy nálad is valami hasonló van.
2018. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szedj magnéziumot.


Én a kávétól elálmosodok. 😂

2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Több alvás, változatos étrend, de még a mozgás is segíthet.

Ha régóta fennáll a probléma, akkor lehet valami vitaminhiány a ludas.


A koffeint pedig nem is baj, hogy hanyagolod.


OFF: Ne hízni akarj hanem izmosodni. A futás nem lesz túl hatásos, egy tömegnövelő étrend és súlyzós edzés lenne az igazi.

2018. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!