Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján jók velem a cigányo...

Mi alapján jók velem a cigányok ha maguk közé fogadnak, segítenek, barátkoznak?

Figyelt kérdés

19-25 éves korosztályról van szó munkahelyi időben, egy multinál dolgozunk a régiek közül van egy pár haverom, de most vettek fel sok embert mert új termékeket fognak gyártani, és kell a létszám, többnyire fiatalok jöttek, és már most egy hét után olyan is köszön akit még nem is láttam, tegnap az egyik megkérdezte abból a csoportból amelyikben van, hogy nincs kedved kijönni ebédelni velünk? közbe beszélgetünk a melóról stb Mondom ráérek, kint találkozunk akkor.


Azon kívül hogy van egy kis szakállam, a hajam hetente igazíttatom, oda figyelek a részletekre néha pasának/arabnak hívnak a régiek mert a hajam szemöldököm is sötét, de nem gondolnám hogy ebből kifolyólag lenne oka hogy meghívjanak maguk közé, van egy csaj szintén cigány de udvarias Ő meg a másik gyártási részen van, de ha arra járok és lát mindig mosolyog és néha utánam néz, eddig pár mondatot váltottunk amikor ment vissza szünetről.


Tőlük nem tudnám hogy megkérdezni ezt mert lehet megsértődne mindenki, én csak találgatni tudok hogy lehet engem is cigánynak vélnek, vagy a megjelenésem volna hasonló az övékéhez?


2018. márc. 1. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
A cigányok nem fajgyűlölők általában. Sőt, sokszor inkább próbálnak "magyarokká" válni és lenézik az "igazi" alja cigányt. Egyébként a keveredések miatt nincs is olyan nagy különbség mára a két népcsoport közt, sem nyelvben, sem antropológiában. (Van "szőke cigány" is, ugye.)
2018. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert szerinted nincs udvarias, kedves cigány? Nem kell mindenkit egy kalapalá venni. Igen is vannak rendes cigányok, akik szeretnek barátkozni, kedveskedni és beszélgetni. Pl nekem csak magyar barátnőim vannak és soha egy szóval sem sértjük megy egymást, jönnek hozzám én is megyek hozzájuk, magamra mernek hagyni, pedig tudom hol van a pénzük értékeik és én is őket. A párom is magyar és soha megsem fordulna a fejében, hogy faji külömbséget tegyen maga és én közöttem. De elkalandoztam :) Barna a bőröd? Nem beszélsz kicsit lassan, esteleg "s" betűt nem ejted hosszan?
2018. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van egy cigánycsalád ismerősom, és ritka jó emberek. Nem szabad általánosítani, fehérek között is vannak bunkóak
2018. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Mar bocsi ,de te most komolyan ilyen bunkó vagy? (Kérdező) talán rendes emberek akik haverkodni akarnak. Nem fogják ellopni a vesedet nyugodj meg... Várom ezért a lepontozast :DD
2018. márc. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek és ha normálisan viselkedsz velük, ezt kapod vissza.
2018. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Először tartsd meg a tisztes távolságot,semmi komolyabba belemenni míg megnem ismered őket ELÉGGÉ!Több féle közeledési stílus van náluk is,A szépet jót mindenki tudja mutatni,aztán meg majd megnézheted magad hogy HA olyanok!Hagyj elég időt arra hogy megismerd őket!
2018. márc. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az a cigány, amelyik egyáltalán hajlandó elmenni dolgozni, az már nem fog trógerként viselkedni, hanem inkább próbál beilleszkedni és ismerettséget szerezni, hogy legyen kinek bizonyítani a fajtájától való eltérését. Kár, hogy ez a ritkább, pedig nagyon barátságosak és odaadóak is tudnak lenni.
2018. márc. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
En dolgoztam veluk gyarban egyutt. Tipikus keses kis troger tipusokkal. Amikor lattak hogy nem tartok toluk akkor fogadtak el. Amint jott egy uj azt elkezdtek kostolgatni, de ha kiallt magaert az illeto akkor annyiba maradt. EZ CSAK A TROGER FAJTA VOLT! Vannak alapbol normalisak is.
2018. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pár cigány kollégám és nagyon barátságosak, az egyikükkel kifejezetten jóba vagyok, nagyon jószívű és nyitott és segítőkész, nagyon sokan szeretik.
2018. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

2#

Kb ilyesmi árnyalatú a bőröm, csak még erre rámegy a sötét haj, szakáll is.

[link]

2018. márc. 1. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!