Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szocializálódjon az...

Hogyan szocializálódjon az ember Budapesten, ha nem ismer senkit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel. 27 éves srác vagyok, nagyon.max 2 embert ismerek itt fent, na de rajtuk sem lóghatok mindig. Eljarok egyedül ide oda, de nem az igazi. Járok edzeni de túlságosan ott sem lehet haverkodni stb.

A kérdésem az, hogy hogyan kerüljek társaságba. Jobb híján nőkkel randiappokon ismerkedek, de ez igen változóan működő.

Ha szégyen ha nem egyedül és magányosnak érzem magam.



2018. márc. 4. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy tanulsz, vagy dolgozol. Amit csinálsz ott eleve adott egy közeg, amiben mozogsz. Abból indulj ki, aztán nézz szét pl. az edzőteremben,de manapság már bárhol ismerkedhetsz, akár tömegközlekedésre várakozva is.
2018. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csoportok, klubok, olvasókör? Valami hobbi-csoport a közelben? Ha más nem, alapíts te egyet valamilyen dolog mentén, és majd jönnek a rokonlelkek!
2018. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,csak lányként. Nem régóta vagyok pesti. Én is ilyen appokon ismerkedem, itt is. Lehet simán csak barátokat is szerezni különböző csoportokban,fórumokon.
2018. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha jatszod az arcodat , mindenkit levidekizel, a hajadat bili stilusba rakod , legujabb iphone a zsebedben legyen nem szamit ha elofizura vetted a lenyeg a latszat , ha fizetsz valahol akkor 2-5 ezreseket reszesisd elonyben foleg ha sokan neznek igy azt hiszik tele vagy verve.
2018. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez az igazsag homi!
2018. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már tizenakárhány éve itt vagyok, és még mindig nem sikerült szocializálódni. :D
2018. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os: sajnálom. Nem akarok így járni. Gondolom te magányosan is jól elvagy. Én kevésbé.
2018. márc. 4. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok :D

Nem mondanám hogy jól elvagyok, inkább megszoktam.

Mit szeretsz csinálni, mik a hobbijaid?

2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én ezt nem akarom megszokni. Maximum átmenetinek tekinteni.

Edzeni járok, de sok lehetőség ott sincs spanolni, uszodába olykor, ott inkább mondjuk. Szeretnek főzotanfolyamra is beiratkozni...

2018. márc. 4. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kívánok, baromi nehéz dolgod lesz, de nem lehetetlen. :)
2018. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!