Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti cikinek érzitek, amikor...

Ti cikinek érzitek, amikor melléléptek az utcán?

Figyelt kérdés

Mellé/rosszul/félre...

Nem estek el, de azért ez is látványos valamennyire... Amikor sietek, velem gyakran megesik és olyan égőnek érzem.



2018. márc. 7. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is cikinek érzem :/ Pedig amikor én látok meg mást, ahogy megbotlik, még csak eszembe se jut, hogy kiröhögjem emiatt vagy ilyesmi...De amikor velem történik meg, valahogy sokkal gázabb és félek, mások hülyének néznek >.<
2018. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi gáz nincs.Bárkivel előfordulhat amúgy.Ne parázz ilyeneken:) felesleges:) szép napot:):)
2018. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább azt, amikor megállok és elindulok az ellenkező irányba, mert rájövök, hogy mégsem oda/arra akarok menni amerre eredetileg gondoltam...de igazából ez sem érdekel annyira, nem érzem magam rosszul, ha esetleg egyesek hülyének néznek emiatt. :D
2018. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kinőttem ebből, hogy ezen nevetgéljek, vagy szégyenkezzek, vannak ettől fontosabb elfoglaltságaim...
2018. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

3-as, amit te mondasz, olyan is van :D De tényleg bárkivel előfordulnak ilyen dolgok, csak azokat nem vesszük észre mert nem velünk történnek.

2018. márc. 7. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem: alapból csámpás vagyok, így a "jó szándékú" embereknek plusz örömöt okozok csak ezzel.
2018. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek? :D dehogy. Tudod mit éreztem cikinek? Mentem ma magassarkú csizmában a busz felé, késésben voltam a munkából és sietnem kellett. A csizmám sarka beszorult a macskakövek közé. Hiába rángattam nem jött ki. Mivel tömve volt a megálló, így előkaptam a telefonom mint ha csak ácsorognék és várnék valamire. :D amikor felszálltak az emberek (arra a buszra amire nekem is kellett volna) levettem a csizmámat és próbáltam kirángatni a résből. Nem 30 ember látta, csak 5. De így is gáz volt. Na ez az égő, nem ha megbotlasz. :D
2018. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért jó ilyeneket olvasni, mert így tudjuk legalább, hogy bárki lehet szerencsétlen (és mindenki szerencsétlen is :D)

Azérr sajnállak, utolsó.

2018. márc. 9. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem, viszont az igen, ha megbotlasz és utána körül nézel. Sokszor próbálok rá figyelni hogy ne tegyem de nehéz :D
2018. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!