Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnöm folyamatosan lenéz...

A barátnöm folyamatosan lenéz csak mert nem drogozom és járok diszkóba. (? )

Figyelt kérdés

Kissé idegesítő már.

3 éve vagyok együtt a barátommal aki teljesen jó ember és 3 év után is nagyon jól megvagyunk ráadásul távkapcsolat. A barátnömet alig ismerem fél éve de folyamatosan le néz mert nem megyek el vele diszkóba meg nem fűvezek.

Nagyon imádom őt meg jó barátnőm de ez már kicsit sok.

Mit tehetnék? Ti szerintek ez normális?



2018. márc. 8. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozol vele ha ezért lenéz?
2018. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert szeretem imádom. Csak ennyi ami bánt. Csak arra lennék kiváncsi ti kinek adnátok igazat


Egyébként 17/L

2018. márc. 8. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a párkapcsolatod? Ez megint egy olyan kérdés, ahol téged dicsérni kell, mert milyen ügyi vagy már, se buli, se drog, se szexuális kicsapongás, viszont van egy csodás kapcsolatod, és kitartasz a rémes barátnőd mellett, aki ok nélkül bánt téged, nyilván mert irigy a pasidra, a boldogságodra, meg gondolom szebb is vagy nála stb..
2018. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak mert tőle figyelmet kapsz, de közben ostorozás az a figyelem,... na jó, hát én teneked adok igazat kérdező,nem kell mások után menni, meg belemenni mindenbe, amit nem akarsz. Amúgy totál nem értem , minek vagytok barátok, vagy milyen barátság ez, ahol nem fogad el, hanem kötekszik. De te bajod, te dolgod.
2018. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Én nem tartom drognak a füvet.

Próbáld ki, megtudod miért.

2018. márc. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!