Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan rohadt drágák az...

Miért olyan rohadt drágák az ilyen workshopok?

Figyelt kérdés
Láttam tésztakészítő workshopot 3500-ért, szappankészítőt 7000 ft-ért. Mi kerül ezekben ennyibe? Tésztakészítés 3 tojás kb 150 ft meg a kiló liszt kb. 100 ft. És a többi?
2018. márc. 8. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert úgy is jelentkeznek rá. Megtehetik, hogy annyiért tartják.
2018. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért te anyagáron dolgoznál? Aki ilyenre akar jelentkezni annak ennyi az ára és kész. Menj oda alkudozni ha nem tetszik. De akkor kérdés hogy mi kerül egy Nike cipőben 20ezer forintba? pár rongy és műanyagdarab+olcsó kínai munkások..lefogadom kihozzák 1000 forintból
2018. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Azért 3 tojásnál és egy kiló lisztnél jóval több alapanyagot használnak fel egy ilyen alkalommal, többféle tésztát is készítenek, hozzá valami feltét, amit meg lehet enni miután elkészült, megkapod a recepteket. Elméleti és gyakorlati tudást is kapsz. Plusz ott a hely bérleti díja, víz, gáz, eszközök, az óratartó fizetsége stb. stb. Ezek, amiket felsoroltál még baromi olcsók is szerintem.
2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen az érdeklődési köre azok máshogy látják, lehet mi túl egyszerűen nézzük és csak a számok vannak előttünk de biztos van ebbe más is.


Egy 20e ft-os Nike a vállalat termék kínálatának az alja, bár valakinek ez is hatalmas összeg, a gyártó viszont ár érték arányt néz. Lehet az a cipő nem fog kibírni 5 évet 4 évszak mellett, egy átlagos testsúlyú ember lábán.

Nekem került 46-ba is Air max de az télen nyáron rajtam volt 5 éven át, az elhasználódás pedig pont a talp, és annak is a sarok részén állt meg, ugye nyáron a meleg aszfalt, télen meg a fagy, ez szét porlasztja a talprészt.

Volt 13ezres egyszerű neve nike cipőm aminek még típusa sem volt, eleinte jófajta szintetikus bőrnek tűnt, de sose puhult be a lábamon, és ki is tört ahol hajlik a cipő.


Szóval ezekben az eljárás módját kell keresni szerintem.

2018. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

3500 Ft-os workshop?

Úristen, ez valami leértékelt kupon?

Én 20-30.000 forint alatt még nem nagyon láttam normális workshopokat, de amin eddig voltam, az szinte mind 100 felett volt.

Igaz ott mondjuk hasznos dolgokat tanítottak, nem tésztafőzést és szappankészítést.

2018. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert senki nem dolgozik ingyen, így az sem, aki tanít. Emellett van, ahol fizetni kell a hely bérlését, fizetni kell a rezsit, egyebekről nem is szólva.

Szép is lenne, ha mindenhol ingyen, anyagárban kiszolgálnának :D A fodrásznak minek fizetsz annyit, amikor a hajfesték kijön max. 2000-ből?

2018. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném és akkor nagyon luxus hajfestékről van szó persze :)
2018. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
'workshop' elnevezés viszi fel az árat, a sznobok szeretik a sok felesleges idegen szót és vígan fizetnek a fosért.
2018. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!