Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy léptetek túl egy számotok...

Hogy léptetek túl egy számotokra megalázó helyzeten?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, hogy a múltban történik egy helyzet, ezt a helyzetet kezelned kell valahogy, de ez számodra magas szinten megalázó.

Tegyük föl, hogy ebben a helyzetben annyira sérül az önérzeted, hogy hosszú idő múlva is eszedbe jut. Hogyan lépsz ezen túl?



2018. márc. 12. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az idővel minden elhalványult, jelentőségét veszítette, főleg mikor azok az emberek is kisodródtak az életemből, akik a tanúi voltak. Azóta sem keresem a társaságukat, és így rendben van minden. Bár lehet, hogy ha felemlegetnék a szitut, akkor már tudnék rajta nevetni is, annyira régen volt, és annyira fiatal és másmilyen voltam, mint most.
2018. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt az időszakot (mint egy történetet) lezárom az életemben, és újat írok. A hibákból megpróbálok tanulni.
2018. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértem, így megszűnik megalázó lenni.
2018. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelembe veszem, hogy mi okból volt megalázó? Én voltam ciki, vagy mások bántak érthetetlenül lekezelõen?

Mi miatt volt kínos? Ennyire nem figyeltél magadra, vagy valami félreértés vagy baleset miatt jöttél ki kínosan a helyzetbōl?

Ha valaki szánalmasan viselkedik, akkor elõbb útobb magába kell néznie, hiába önérzeteskedik, ha mások szégyenkeznek miatta.

De ha arról van szó, hogy te korrekt voltál, csak mások bántak veled igazságtalanul megalázóan, annak állítottak be, ami valójában nem vagy, akkor ezesetben az ember ki kell álljon a saját igaza mellett, csak nevess mások véleményén, amíg tudod, hogy õk tévednek, talán belátják õk is idõvel.

2018. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!