Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hasonlítok egy ismert színészr...

Hasonlítok egy ismert színészre aki tök jó pasi (állítólag. ) akkor én is tök jó pasi vagyok? Lefordítva ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Mi van amögött ha egy csajszi ezt mondja nekem: nézzem meg ezt az ismert színészt (sose hallottam róla de ez mindegy most) itt a képe és én tökre hasonlítok rá! Majd hozzáteszi ömlengve: tök jó pasi....


Na akkor ez lefordítva annyit tesz és is tök jó pasi vagyok? Mert az a pasi jó (állítólag....) én meg oylan vagyok mint ő hasonlítok = én is jó pasi vagyok?

Vagy mit akar ezzel a csaj?


mert ezt már harmadszorra adja elő nekem.

Azt meg hagyjuk mennyire hasonlítok rá. Sztem semennyire van két keze lába 1 feje ebben igen, másban nem.... de a csaj szerint tök olyan vagyok.

Akkor biztos úgy van.


De ezt minek adja elő nekem többedszerre?


2018. márc. 13. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti, de ne legyél már ennyire mulya és agyilag zokni, ezt még egy közepesen értelmes harmadikos is értette volna elsőre.
2018. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert tetszessz neki!!! Na, hajrá, hívd el valahova! :D
2018. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kosz nem hidegen hagy a csaj csak kerdeztem. most mar tudom. ennyi a tema
2018. márc. 13. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

nem hagy hidegen a csaj

Amúgy remélem élőben jobban kommunikálsz, mint írásban.

2018. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eloben kb szot se szolok egesz nap.senkihez.ha nem kerdeznek en meg nem szolalok
2018. márc. 13. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hagy hidegen a csaj erre annyit meg az se biztos hogy a lanyok erdekelnek.
2018. márc. 13. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Remek, akkor javaslom a mozit első randinak, ott legalább nem kell dumálni, csak fogd meg a csaj kezét, hagyd hogy hozzád bújjon, és a film végén smárold le.
2018. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kosz meghagyom masnak viheti aki akarja
2018. márc. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!