Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel szoktam hazafele menni a buszon és eleinte mindig nézett engem (úgy vettem észre) és már reménykedtem, hogy talán tetszek neki, de mostanában rám se néz vagy ha mégis ellenkező irányba néz. Megtaláltam facebookon és bejelöltem, de nem jelölt vissza. Nem kellett volna egy idegent bejelölni? Az is lehet, hogy nem használja a facebookját? Ilyen helyzetben mit csinálhatnék, már nem érdeklem? Ne is foglalkozzak vele? Lehet, hogy csak belemagyaráztam?

2018. márc. 15. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát, erről már lemaradtál.
2018. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán félreértetted a "jeleket". Vagyis nem voltak jelek. Idegeneket én sem jelölök vissza. Lehet, hogy van barátnője.
2018. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bukott ügy ne is reménykedj szerintem. Vigasztaljon, hogy pasiként rendszeres az ilyen "bukta" nálam. :) Túléltem eddig mindig. :)
2018. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!