Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék, hogy békén hagyjon?

Mit tehetnék, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Még 6 évvel ezelőtt együtt voltam egy sráccal (akkor 21 éves volt), 2 évig voltam vele, de abból másfél év azzal telt, hogy ő próbál megtartani engem. Én már nem szerettem, ő viszont fenyegetett engem a családommal, a barátaimmal.. és tényleg eltelt legalább 1 év, mire azt mondta, hogy nem fog többet bántani, és elmehetek. Én persze már mentem is, viszont azóta már 6 év telt el, és még mindig felkeres engem többször közösségi oldalakon, a barátaimon keresztül, és már elegem van belőle. Azóta 2 párom volt, mindkettőt felkereste, és most a napokban is felkereste a mostani páromat. Tegnap pedig ismét engem talált be, azzal az üzenettel, hogy haljak meg. Nem veszem magamra amiket ír, viszont hogy már legalább 10 felhasználót csinált csak azért, hogy rám tudjon írni, meg már több barátommal is meg kellett szakítanom a kapcsolatot, mert adagolták neki az információkat a jelenlegi párkapcsolatomról, mert azt hitték, nem akar már semmit se tőlem..


Mit tehetnék ez ellen? Én már többször megmondtam neki, hogy hagyjon békén, de úgy tűnik, nem ért a szóból..



2018. márc. 17. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

"meg már több barátommal is meg kellett szakítanom"


a vilag megerett a pusztulasra

2018. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a bizonyítékokat, aztán rendőrség. Feljelentés zaklatás miatt stb...
2018. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Feljelented zaklatásért zsenikém! Ugye nem is volt olyan nehéz?
2018. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első emberke:

Azt úgy értettem, hogy olyan 'barátnak' nevezhető emberekkel, akik nem gondoltak abba bele, ha informálják a jelenlegi életemről, tartózkodásomról, valószínűleg megint meg fog keresni, és nem csak bájcsevegni szeretne velem.

2018. márc. 17. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
és mit mondott a pasijaidnak amikor felkereste öket?? am jelentsd fel, hátha használ egy probát megér.
2018. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenek nem felejtenek könnyen. Elöbb utóbb eldurvul és sírás lesz a végeh
2018. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kamuprofilokat hozott létre az én nevemmel, és saját magának írt olyanokat, hogy szeretkezni akarok vele, a páromat szidalmaztam, meg egyéb dolgokat, és azt ő lefotózta, és elküldte a páromnak, mintha tényleg én írtam volna neki.
2018. márc. 17. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért, az ilyen rohadtul nem normális.
2018. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon reménykedtem, hogy el tudom kerülni a durvább beavatkozásokat, és idővel lenyugszik. Kezdetben körülbelül havonta felkeresett, aztán már csak fél év múlva, de most megint rákezdett.

Barátom tud mindenről, hogy ki volt ő az életemben, és csak annyit mond, hogy hagyjam figyelmen kívül, de attól függetlenül a kapcsolatunkat biztos rontani fogja, ha ez a seggdugasz folyton bökdösődni szeretne.

2018. márc. 17. 16:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj már fel! Rég túl van magán, ennél sose lesz jobb, ha nem lépsz!
2018. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!