Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem magam szarul...

Miért érzem magam szarul ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Mikor a "barátaimmal" focizok, baráti társaságban, koncerten, minden olyan helyzetben szarul érzem magam ahol egy normális ember jólérezné magát. Miért?

Én komolyan próbálom jólérezni magam, de nem tudom valamiért. Nem tudom, hogy miért...komolyan nem tudom...

Szorongok, félek, nem is tudom mit érzek még.

Nem is igen merek/akarok barátkozni emiatt.

Valakinek van valami ötlete, hogy miért nem érzem magam jól olyan helyzetekben ahol minden tökéletes?

A hangulat, a zene, a társaság is tökéletes. Akkor meg miért érzem magam szarul ?



2018. márc. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy akkorra már túl sokat vagy emberek közt és magányra vágysz? Meglehet hogy introvertáltabb személyiség vagy de aztán lehet nincs igazam.
2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából sosem voltak barátaim, vagy akivel együtt lóghattam volna...ez is biztos bekavar, vagy épp ez a mellékhatása a leírt kérdésemnek.

De az biztos, hogy nem vagyok sokat emberek közt és nem vágyom magányra.

Pont az ellenkezőjére vágyom :(


Mellesleg 14 éves srác vagyok

2018. márc. 18. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány?
2018. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg talán azért, mert nem mered önmagad adni a “barátaid” mellett? Velem is sokáig ez volt a probléma, és én sem tudtam, hogy mi a baj, konkrétan ugyanilyen érzéseim voltak, amíg meg nem ismerkedtem a mostani szűk kis baráti körömmel. Manapság meg már nem igazán vannak ilyen problémáim, mert tudom, hogy mellettük kiteljesedhetek, mert elfogadnak, és így a szeretnek, a többi ember véleménye pedig nem érdekel. :) Bár, nekem pl két éve az első koncertem sokat segített abban, hogy kicsit feloldódjak, azóta is imádok koncertekre járni :D
2018. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!