Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberekkel szembeni agressz...

Az emberekkel szembeni agresszív fellépés, nem is annyira rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés

Ha kell egy csaj de más is rámászik, akkor neki megyek nagyobb paraméterekkel rendelkezőknek is, ami nem tetszik vagy csúnyán néznek rám először odaszólok, utána azért is ütök ha visszabeszél valamit, ez a tulajdonságom általános suli óta meg van, még akkor nem tanultam küzdősportot, de idősebbek tanítottak sokat így volt egy jó alap ahonnét elkezdtem, igazából egy focihoz közeli szurkolói csoport mellett nőttem fel, bár én magam nem követtem ezt az utat, mert más érdekelt.


Sok bunyóban benne voltam, mindig vagy én provokáltam ki, vagy engem akartak elkapni többen egy korábbiért.


2018. márc. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne, igazán csodálatos tulajdonság agresszív, önkontrollra képtelen primitív állatnak lenni.
2018. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
160cm vagy?
2018. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az teljesen okésnak tűnik amit leírtál, én is ilyen vagyok... viszont a jelenlegi társadalom nem támogatja a "vadságot", tehát vissza kell az embernek fognia magát, mert sajnos hiába tetszik ez az alaphelyzet, ami rengeteg fantasy regény alapja, azt be kell látni, hogy az öntörvénykezés csak anarchiához vezet, ami pedig összeomláshoz, tekintve, hogy az anarchia az egyetlen olyan "államforma", ami soha nem állt még fenn tartósan, nem véletlenül...
2018. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de en azonnal leepitenem azt a sracot, aki nekimegy masoknak miattam, mikor meg nincs is koztunk semmi. Kosz, de majd en eldontom, kitol akarok valamit, es ha ilyen bunyozasok fordulnak elo, akkor tuti, hogy nem a verekedos alak lesz a befuto...
2018. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
Semmiképpen sem,az a szint amikor a "csaj" ért verekdnek a hímek (mert aki azzal szerez meg magának egy "csaj"-t,hogy ne gyere ide megverlek,az nem férfi) az a hölgynek is ciki,ti meg nevetségesek vagytok.Az agresszió nem megoldás,az ilyen embereket akinek ez eszébe is jut irtani kéne!
2018. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Vannak akiknek ez a menő, de nekem egy “Gandalf” típusú bölcs öreg elöbbre való mint a “bunkó” = értsd buta, izombajnok.

Annyira nem az én szintem a verekedős típus, hogy kb úgy nézem ezt az emberi “fajt” mint bohócot a cirkuszban.

2018. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Az emberekkel szembeni INDOKOLATLANUL agresszív fellépés nem egy jó tulajdonság egyáltalán.


Az más, ha olyan helyzetben teszed ezt, ami megköveteli ezt a bánásmódot (pl. megvédesz valakit más agresszív állattal szemben). De ha ilyen a “jellemed”, válogatás nélkül bárkivel agresszív vagy, az elég rossz tulajdonság.

2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Te afrikából osontál be ide???
2018. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi baj. Hiszen így mindenki tudhatja rólad hogy a következő problémák közül legalább eggyel rendelkezel:

- Belül valójában egy gyáva picsogós kislány vagy aki túlkompenzál

- Pici a fütyid

- Félsz (legtöbbször ebből fakad az agresszíó és düh)

- Anyádék hüIyére vertek gyerekkorodban mert már akkor is egy kis kcsög voltál és ezt most visszaadod mindenkinek

- Rendkívül alacsony intellektuális nívon létezel

- Egy rosszindulatú kis nyomi vagy

Bocsáss meg ha valami kimarad a felsorolásból.

2018. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!