Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi erről a velemenyetek? Most...

Mi erről a velemenyetek? Most ki a sza**bb alak?

Figyelt kérdés

Bejön vagyis bejött nekem egy srác,akinek van barátnője.Vannak közös barátaink,nemrég együtt buliztunk. Fél éve kb,kavartunk de nemvolt utána semmi köztünk,nemjöttünk össze,nem is találkoztunk ,nemakart egyikünk se a másiktól semmit,csak nagyon ritkán összefutottunk. Multkor ugyanazon a bulin voltunk,és tiszta jófej volt velem,hülyültünk,stb.

Persze barátaink előtt nemtörtént semmi,de miután a bulinak vége lett,kettesben maradtunk,akkor nekem még bejött,közeledtem felé(tudtam h van barátnője)nem nagyon ellenkezett,smároltunk,és khm kicsit tovább is eljutottunk,de nem feküdtünk le..(na értitek)

Én nem mondtam senkinek,nem is akartam,de viszont utána nekem volt lelkiismeret furdalásom,és láttak rajtam a többiek h valami nyomaszt de nemszóltam.

Szóval én tisztában vagyok vele h úgy viselkedtem mint egy olcsó ri**nc,és utána kicsit bántam.

De viszont nemtudom hogy akkor most én vagyok a rosszabb,aki rámozdult miközbe tudtam h kapcsolatban van,vagy ő amiért hagyta..



2018. márc. 21. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkora genyók vagytok, nyugi. :D Kéz a kézben...
2018. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem o a genyobb, mert a sajat kapcsolatara neki kell(ene) tekintettel lenni, nem neked.
2018. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez mit számít? mindketten undorítóak vagytok
2018. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy, pár futó vagy komolyabbnak tévedett ismeretség után pont nem érdekel ki mit tesz nyíltan vagy a másik háta mögött . Te dolgod .
2018. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyik sem olyan súlyú, hogy ezért önmarcangolja magát az ember.


Fiatalok amíg csak hobbiból (gyermekeik nincsenek, akikről gondoskodniuk kellene) vannak együtt, addig semmi baj sincs egy kis szabadossággal, ilyenkor lehet vágyakat kiélni.


A scácok általában büszkék rá, ha barátnő mellett is levarrnak jobb csajokat, ez haverjaik előtt is dicsőség.


Kultúráltabb közösségben szégyen barátnők elött, ha egy csajról az terjed el, hogy foglalt pasasoknak is simán fekszik ismeretség első órái után is.

2018. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Egál. Legalább bűntudatod van.
2018. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mindketten egyformán undorítóan viselkedtetek, önzők voltatok és más érzelmeivel játszottatok. Van fogalmatok arról, hogy mit fog érezni az akit megcsalt a srác?
2018. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,pont ezért éreztem van lelkiismeret furdalásom
2018. márc. 21. 17:05
 9/11 A kérdező kommentje:
3 éve vannak együtt,de akkor mikor volt a buli nemvoltak túl jóban, nemtudom hogy ez végett volt-e velem vagy kitudja..
2018. márc. 22. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked semmi bánni valód nincs. Ő majd eldönti, hogy kivel akar és mit. Neki kell a lelkiismeretével megbirkózni, ugyanis át...ta a barátnőjét. Ha te is ismered azt a lányt, úgy már más a helyzet :D Itt a bizalom kihasználásáról szól az egész szerintem. Ha nem ismered a lányt, semmi elszámolni valód nincs felé. A fiú a sz.r arc.
2018. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!